Toplu taşımada tacize uğrayan birini gördünüz ne yaparsınız?

yine bir sosyal deney testiyle sizlerlerleyim. Bir toplu taşıma aracında karşı cinsten birine taciz edildiğini gördünüz bu durumda ne yaparsınız?

0|0
5|29

En İyi Erkek Görüşü

• başta kadın rencide olmasın diye (çok yanlış bir düşünce olmasına rağmen çoğu kadın tecavüz edildiğinde bile başkalarının duymasını istemiyor) adamı başkaları duymayacak şekilde uyarırım aynı şekilde devam ederse tavrım değişir. polisi çağırmak isterdim ama polis gelince taciz eden yerine beni götürme tehlikesi bile var. onun için şiddet gösteririm bana katılanlar da olur eminim.

4|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ben laf atıyorum sapık mı la o diyorum. bir keresinde yabancı uyruklu bı kadını taciz ediyordu laf attım yine zaten etraftakiler hemen dönüp baktı. sonra baktım arkada amcanın yanına oturmuş. tam inerken dedim aaa sapık da burdaymış amca kendine dikkat et dedim indim sonra otobuste noldu bilmiyorum tabi :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Daha önce karşılaştım. Kesinlikle duyarsız kalamam. direncini kırmak için biraz fiziksel şiddet uygularim. Şoföre kapıları kilitlemesini söylerim. Polisi ararım ve en yakın durağa gelmesini söylerim. Gerisini polis halleder. Madur kişi de kesinlikle hukuka başvurarak hakkını aramali. Bu şekilde olursa toplumda bir nebze olsun bu olayların önüne gecebiliriz

2|0
    0|0
    • yok baba öyle olmaz önce döveceksin sonra polise vereceksin ki yapmasın bir daha

• @SİMSINS polis gelene kadar biraz fiziksel şiddet uygularim dedim zaten. Ibreti alem olsun. Orada başka bu niyetli adam varsa gözü korkar. Ama bencil bir toplum olursak bana dokunmayan yılan bin yaşasın dersek yarın bir gün o otobüste tacize uğrayan esimiz kardesimiz cocugumuz olabilir

• aynen biraz yapmayalım ama fiziki teması bildiğin allah ne verdiyse yapalım...

• Yakında bir yerdeyse kendi yerimi o kadına vermeye çalışırım, uzaktaysa görmezlikten gelmeye çalışırım artık, herkesin sıkıntısını derdini yüklenemeyiz

Ayrıca ben İstanbul'da kaç kere metrobüse bindim, hiç taciz vakası görmedim, hem de fazlasıyla kalabalık olduğu halde...

1|0
    1|0
  • oturuyorsam madureye yer veririm
    ayakta isem yer değiştiririm

1|0
    0|0
  • Tacizciy döverim çok fena

3|0
    0|0
  • bir kere metrobüse bindim..
    onda bu durumla karşılaştım..
    kafa attım..
    kandan dolayı şöförden fırça yedim =)))

2|0
    1|0
  • İlk once bakarım kız tepki gösteriyor mu..

Gösteriyorsa benim tepkim adama sert olur.

Göstermiyorsa alan memnun veren memnun derim buluşmam

1|0
    0|0
  • Ben de onu taciz ederim kendi başınada bir gelsin ki belki akıllanır

3|0
    0|0
  • ağız burun dalarım ben

1|0
    0|0
  • 10 sene kullandım
    ama gerçekte hiç görmedim

1|0
    0|0
  • Tanımadığım bir kıza yanımda tacizi bırak öküz gibi bakanlarada tutuluyorum.. Çok sinirlenirim böyle köpekliklere

1|0
    0|0
  • oturuyosam yer veririm genellikle baktı adma kararlı kırarım ağzını yüzünü

1|0
    0|0
  • taciz edilene bakarım, birde taciz edene eğer taciz edilen taciz edildüğini anlamıyorsa, taciz edenin yanına gidip birazda bana müsade edermisin derim qqwersadf

1|0
    4|4
  • dövüyorum direk :)

1|0
    0|0
  • Görmemezlikten gelirim. Balımın belaya girmesinden korktuğum için...

1|0
    3|1
    • Yarın bir gün kız kardeşin annen kızın vs tacize uğrarsa tek ricam görmezden gel olur mu malum başın ağrımasın 😉

• İnsan birisini uyarıyor diğeri öldürüyor. İnsanlar bu derece şiddete meyilli olmuş. Senin yorumun da biraz sert olmuş ama sen bilirsin @afr0dit

• tepkimi gösterir bayanı koruma altına alırım

1|0
    0|0
  • taciz edeni taciz ederim :)

1|0
    0|0
  • Bende gider adama yaslarım :DDDDDDD Noldunu şaşırır.

1|0
    0|0
  • Direk suratına sumsugu vururum kapıdan aşağı atarim

1|0
    0|0
  • boks ile ugraşıyorum ağzına yumruğu vurduğum gib kırarım

1|0
    0|0
  • hiç bir şey

1|0
    1|0
  • taciz edilen ben olsam ses çkarmazdım ama tacize uğrayan rahatsız oluyosa uyarırım

1|0
    0|0
  • adamın amısına k@yarım valla g@tunden şırınga ile kan çekerim bir defa olmuştu otobüs esnafı elimden alana kadar o yaratığın burnu elmacık kemiği kırık kaburgasında 1 çatlakla yoğun bakıma aldılar bak aklıma getirdin yine gerildim

0|0
    0|0
  • 2 durum var.
    1. o bayan tacizden rahatsız oluyorsa. O durumda o taciz edene hak ettiği cevabı veririm.
    2. o bayan tacizden rahatsız olmuyorsa. o durumda da ya o bayanı taciz sırasının bana gelmesini beklerim. belki onunla seks yapma şansım olur diye uğraşırım. ya da izleyerek zevk alırım

1|0
    0|0
    • beğeni için teşekkür

• gerekeni yaparım

1|0
    0|0
  • Çaktırmadan elimi cebime atıp mast yaparım bakarak

1|0
    0|0
  • Geçen gün bir arkadaşım bu olayı metroda görüyor
    Adamlar 3 kişi arkadaşım tek
    Gidiyor birine 2 yumruk atıyor
    Onlarda buna 1 er yumruk atıyor
    Sonra adamlar bir sonraki durakta iniyorlar
    Olay ankarada yaşandı 1 hafta önce
    Bende olsam aynısını yapardım

1|0
    0|0
  • Kayseri ye isim dusmustu. Orada belediye otobüsünde gördüm. kiz orta kapı kenarda demiri tutuyor. Oğlan arkaya resmen yapıştı. Kizda cit yok. Inene kadar öyle. Sonra kızda oglanda indi. baktim ikiside ayrı yone. Anladim ki herkes memnun halinden

1|0
    0|0
  • kıza kalktım yerimi verdim şerefsizin yanında ayakta durdum tip tip baktım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Güvenilir gördügüm bir erkege söylerim
    Git sende şu hayvana daya anlasın taciz nasıl oluyormuş derim

1|1
    0|0
  • Kadın genelde bir şey yapamıyor ama erkekler bağırıp çağırıyor. Çok yaşadım yani bu böyle oluyor. Bende çoğu zaman ses çıkaramadım şimdi olsa tabi daha farklı olur.

1|0
    0|0
  • Adamın kafasına kafasına girişirim çantamla otobüste bağırırım adamı linç ederiz😈

1|0
    0|0
  • biber gazını sıkarım gebersin kardeşim

1|0
    0|0
    • O c yazmıstım kardeşim olarak cevirmiş😒

Yükleniyor...