Eşiyle ilgili doğruyu sizce abime söylemeli miyim?

Abimle eşi ayrılma noktasına geldiler şu an hala birlikteler ama kafalarında birbirlerini bitirmiş durumdalar. Abim eskisi gibi onunla mutlu olmak istiyor ama yengem buna izin vermiyor sanki aralarında hep bir duvar var. Sebebi ise yengemin abimi aldatma durumu. İş yerinden insanlar bunu gelip abime söylemişler ve yengeminde eve geç gelme gibi alışkanlıklarından dolayı bu sözler büyük şüphe uyandırdı bizde. Yengem ise bu duruma iftira diyor. Fakat bir gece bana sanki başkasının başına gelmiş gibi birşey anlattı. Adamın biri bir kadını öpmüş kadın evliymiş adamda evliymiş kadın adama beni seviyormusun falan diye sormuş adamda sadece bedenen onunla olmak istediğini falan anlatmış. Ve daha bir sürü şey. Sonunda da kadın eşine karşı kendini suçlu hissediyormuş falan dedi. Bence kendisini anlattı fikrimi sordu napardın sen olsan falan diye. Bunu abime anlatmalı mıyım sizce?

0|0
14|18

En İyi Erkek Görüşü

• Ya aldatmadıysa

1|0
    0|0
    • Neden bu haldeler neden abimi artık sevmediğini söylüyor 12 yıllık evliler bunca seneden sonra neden aynı evin içinde iki ayrı yabancılar

• Evet farkındayım :(

• İğnesi başkasına çuvaldızı kendine batır derler

En İyi Kız Görüşü

• Takipet yengeni çaktırmadan. Gözünle görmeden kesinlikle yorum bile yapma.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Şüphe düştükten sonra 40 yılda geçse o duygu bastırılmaz. Ayrılmaları mantıklı olur diye düşünüyorum

2|0
    0|0
  • Bu aranızda kalmasını istefiği bir konu mıydu?

1|0
    0|0
    • Öyle dertleşirken bir öğrencisinin başına gelmiş gibi anlattı

• Bence "Zannın çoğundan kaçının." ilahi buyruğunu dikkate alın. Ama tabi tedbirli olun. Yani yokmak için bir havai sebep yaratmaya getek yok bence.

• Sen karışma evli insanların arasına olan olur sakın böyle bir hata yapma

1|0
    0|0
  • kanıtlanmamıs bır durum bır kadına karsı ozellıkle dusunulur ve dıle getırılırse iftira olur ki kadın gercekten o suçu işlemiş olsa bile şahit -kanıt olmadan anlatılan bir söyleminde bir önemi yok. bu hem şüpheleri arttırır belki gercekten dedıgı dogrudur ama yargısız ınfaza maruz kalabılır. hemen bir sonuca varmak ıcın acele etmemek gerek ya da anlatmak ıcın hemen karar vermemk .

0|0
    0|0
    • iftira ya da değil bilmiyorum bu konu ortaya çıkalı 1 seneyi geçti. bana anlattıklarına da 6ay oldu nerdeyse. yutuyorum söylemiyorum ama hep bir arayış içinde abim. gerçek ne diye.. aslında yengemin burada pek bir suçu olduğunu görmüyorum eğer bana anlattıkları doğru ise. sonuçta başka bir erkek gelmiş onu öpmüş ve ne yapacağını bilememiş. onun içine dert olan şey öpüldüğünde hissettiği heyecan ve hoşuna gitme durumu. bu sebeple kendini eşine sadık hissetmiyor suçlu hissettiği için ondan uzaklaşmaya çalışıyor anladığım kadarıyla. tabi bana anlattıklarını eğer gerçekten kendi yaşadıysa.

• Bazen susmak iyidir bence sus zamana bırak

1|0
    0|0
    • Altı aydır susuyorum

• Sızmaya da devam et o sana birşey anlatmış bunu da abine anlatacaksın diye bir kaide yok

• ''Ya gerçekten başka birini anlattıysa?'' diye düşünmeli insan :) Gerçekten aldatmış olabilir.. Ama kesinlikle emin olmadan abine bir şey söyleme bence :)

0|0
    0|0
    • Emin olamıyorum işte. Yaklaşık altı aydır bunu içimde saklıyorum demedim kimseye bişey ama belki söyledikten sonra sorunlarını hallederler

• Diyorum ya.. Bir sürü ihtimal var.. Herkes üzülür böyle bir şey de.. Ama sadece ihtimaller üzerine müdahale etmen seni karalar cidden.. Bak barışırlar sen kötü olursun.. Niyetin kötü değilken kötü niyetli biri imajı takarlar sana.. Dinginliğini koru.. Kesin bir şeyler ortaya çıkarsa müdahale edersin.. Tabi senin bileceğin iş sana kalmış.. Benim ki sadece öneri :)

• Haklısın :/

• anlat. yol versin

0|0
    0|0
  • ABin erkekse bence bırakır onu bir kadın Bana diyecek swni sevmiyorum ben evliliğe devam aynı gün Güle güle bence abin bunu yapsin

0|0
    0|0
    • Bu gidişle öyle olcak gibi

• Bence hemen olsun ne bu yq o şimdi aldatmadi emin ol yarın yatar birinin altına emin ol

• kim kime dum duma burası türkiye..

burada her türlü insan var hırsızı'da var. rospu'da var..

bence anormal bişey yok herşey normal..

yol vermek lazım böyle insanlara..

0|0
    0|0
    • İki çocuk var. Yazık değil mi

• Daha önce de çocukları sen al boşanalım lafı etmiş abime. Şimdi ise abim boşanalım dediğinde ben naparım iş yok güç yok kalacak yerim yok moduna bağlıyor

• siz bence boşayın öyle gelin olmaz olsun..

2 dk zevk için namusunu veriyor..

• bence hic bulasma, sen yanlis anlamais olabilirsin. hem yanlis anlamamis olsan bile karisma derim

0|0
    0|0
    • Bende öyle düşünüyorum ama iki çocukları var küçük ya anlattığım şey aralarının düzelmesini sağlarsa

• ya daha cok bozulmalarina sebep olursa?
      yengenle konussan daha iyi, birinden otekine laf tasima kesinlikle

• Sürekli bana abimi kötülüyor

• Anlatta 19 yerinden şiş 37 yerindende bicaklasin, gelinlik giydirip atsin kenara

0|0
    0|0
  • seninki de süphe anlatma
    ama abinin ayrılması için yapabilecegin bişey varsa yap

0|0
    0|0
  • sen niye karışıyor aile arasına.

0|0
    0|0
    • Sonları iyi görünmüyor

• hayır :)

• iyiymiş o zaman gizemli durma istersen :) :) mümkün mü :D :D :D

• Anlat boşşasın abinde koy gitsin

0|0
    0|0
  • şüphe insanın içini kemirerek öldürür, gel de çık işin içinden.

0|0
    0|0
  • söyle tabi

0|0
    0|0
  • Ya doğruysa yengenin anlattığı ve seni denediyse abine söyleyip evliliğimizi bitirecek mi diye?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Gozunle gormeden iftira atmak buyuk gunah. Birak kendi hallerine kendileri olgun birey cozerler bir nevi. Evliler aradina girilmez onlar sonra tekrar iyi olurlar kotu olan sen olursun bulasma

0|0
    0|0
  • İlginç tabi bu şekilde anlatması. Ne kadar doğru bilemeyiz ama anlatma derim.

1|0
    0|0
  • git anlat :D

0|0
    0|1
  • Bence hiç karışma

1|0
    0|0
  • Anlatmalısın bence. Ama suç sana kalabilir. Bunu göze alabilirsen anlat.

0|0
    0|1
  • bence anlatma erkekler bunu ihanet olarak algılar belkide öyle birşey yapmamıştır kurtulacak yuvayı tamamen yıkmış olursun

0|0
    0|0
  • söylee abin o senin

0|0
    0|0
  • Çocukları var mı eger yoksa anlat

0|0
    0|0
  • Anlat abıne

0|0
    0|1
    • Sonra ben kötü duruma düşmek istemiyorum :(

• Anlat abine

0|0
    0|0
  • Abine anlat ve boşanmalarını söyle. En doğrusu..

0|0
    0|1
  • anlat yüzleşsinler telefonuna bakın takip edin vs

0|0
    0|0
  • Tabikide anlat sonuçta abin mi yengen mi yanii tabikide abinin iyiliği daha mantıklı

0|0
    0|0
Yükleniyor...