İzmirliler sizce nasıl insanlar?

Bir izmirli olarak izmirlilerin kendi halinde, olaylara çok tepkisiz ama konu laiklik olunca en fazla duyarlılık gösteren insanlar olduğunu görüyorum.

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Deniziyle boyozuyla kumrusuyla Türkiye'nin en güzel en cana yakın en sıcak illerinden biri hakkında söylenenlere inat hala insana umut veren kültürel yapısıyla da bir başka ızmir özeldir farklıdır bu farklılığı oluşturan insanlarda güzeldir muhakkak :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşadığım 2 olayı anlatıyım sen karar ver smyrna telif hakkından dolayı simira adı verilen kafeye bu isim kürtçede simit. faşist. eylem demek diye laf çıkartan tabi bu isimleri direk bana sordular öyleymiş diye daha duymadıgım neler var sonra ankaradan sonrasını yakıcan gerek yok diyecek kadar beyinsizlerin tüm Türkiyeye kendini aydın çağdaş gösterme çabasında olmasına gülüyorum he şu var ben doğulu oldugum halde türklerindenim izmirdeki bir arkadaşım kürt olduğu halde ben Atatürkçüyüm bunlara ders veririm diyecek kadar Atatürk sevdalısıydı çağdaşı ne kadar var ise cahilide o kadar var yaşadığım için biliyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İçleri dışları bir her daim net , yardımsever duyarlı samimi sıcak insanlar

0|0
    0|0
  • Hayir sacma dusunuyorsun :(

0|0
    0|0
  • Bir İzmirli olarak gurur duyuyorum herşeyiyle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Gezi zamanı İzmir'deki olaylar laiklik içindi haklısın.

0|0
    1|3
  • Olaylara tepkisiz kalan?
    Sen izmirli olduğuna eminmisin?

0|0
    0|1
  • Laiklik var mi sence?

0|0
    0|0
  • Son 5 kız arkadaşım İzmir'den. Üniversitedeki ev arkadaşım İzmirli. 5 senede çok fazla gittiğimi de ekleyerek söylersem gerçekten samimi insanlar. Size en fazla verecekleri zarar 2 bira ısmarlamaları olur :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...