REZİL OLDUM YA?

dün rezil oldum instagrmada dolanıyodum instagramdan direk mesaj geldi. bir çocuk tanışmak istemiş sonra konuşuyoduk sohbet esnasında telefonum kafayı yedi yanlışlıkla kalp attım 2 kez çocuğa.çocukta bu kalp banamı dedi. bende tabiki hayır kbkmayın ynlışlıkla oldu telefon kafayı yedi dedim. oda vallahi üstüme alındım yarın seni seni istemeye gelcez falan yaptı şakalaştı kendince ben utandım daha konuşmak tanışmak istiyodu sorular soruyodu ama bensonra neyse şu an ders çalışmam lazım dedim mesaj atmadım çocukda bozuldumu ne geri sesi çıkmadı sizce?

Güncellemeler:
ARKADAŞLAR O ÇOCUK BANA TEKRARDAN NAPIYOSUN DİYE MESAJ ATTI CEVAP YAZMADIM

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece normal doğal bir durum. Olabilir, dokunmatik bozulur, geç işlem görür vs Sen bunu ifade etmişsin bir smileyden destan yazan senarist çocuk bozulsun sen neden utandın ki, rezillik değil üstelik Beğenildiğine anlık sevinen sonradan geri çekmeni kabullenememiş baksana..

Boş ver olur böyle şeyler.

0|0
    0|0
    • gördü cavap yazmadı ders çalışıcam diyince ama hala beni takip ediyo ama çok utandım :( sizce napmalıyım ya da hakkımda ne düşünmüştür

• umarım sessiz sedasız kapanır :)

En İyi Kız Görüşü

• evet ya çocuk neler demiş senin yaptığına bak :D

0|0
    0|0
    • nasıl yani anlamadım

• o kadarını bilemicem :D şu an hala takipte ama bu saatten sonra kimsenin mesajına cavp vermem artık :D

• ahahah kıyamam :D

Erkekler Ne Diyor 6

• Yani rastgele adamla muhabbet edersen müstahak tabii öyleside

0|0
    0|0
  • instagram adrenı versene bısey denıcem :)

0|0
    0|0
  • Hahaha 😁
    Adres versene kız gorem bir 😱

0|0
    0|0
    • ya dalga geçmeyin rezil oldum elin çocuğuna zaten

• tanıdık olsa gülerim ama yabancı olunca utandım :)

• Asil tanıdıktan utanilir :)

• sen begendin cocugu bence ;) :D

0|0
    0|0
    • yemin ederim yanlışlıkla attım kalp ki başta tanışmak için o mesaj attı sohbet esnasında ekran donunca kalp gitti çocuğa

• trip atmışsın 😀 zaten kızları çözebilmek zor baya 😀

• Umrundaysam eger face de var ordan eklesn 😂

• sen yaz o zaman bekleme neticeye var.

0|0
    0|0
  • Ders çalışcam deyip gittiğin için kezbanlık yapmışsın.

0|0
    0|0
    • kezbanlıkla ne alakası var ki o an çok utandım ve konuşmaya devam etmek istemedim o an geçrektende derş çalıştım :) yani bilmiyorum öyle işt durum

• Konuşurken bir anda bahane uydurup giden kızların arkasında öyle diyoruz.

• uatndım napim yapcak bişey yok :)

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...