Kapat

Qeep denen site ne kadar berbat bir yermiş giren varmı?

Dün gece qeep kısa bir süre gireyim dedim ne kadar kendini bilmeyen varsa orda toplanmış ya nasıl bir sohbet proramıdır

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• İlk defa duydum ama zaten çoğu siteler abazalarin elinde

1|0
    0|0
    • Ya benim anlamadigim niye bu tarz programlari indiriyorsunuz ya da öyle sitelere giriyorsunuz? Baktinda kizlar iyi biliyor böyle garip programlari. Enteresan.

En İyi Kız Görüşü

• Dikkat et öyle yerlere burada bile abaza çoksa oraya düşünemiyorum

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 12

• ilk kez sizden duyuyorum o siteyi nasıl tesatüf olmadıgı sürece girmem herhalde , burayı bile tesatüf eseri buldum

0|0
    0|0
    • Bendün gece google playde gezinirken gördüm indirdim işte sonra kaldırdım

• boş ver öyle şeyleri kafanızı bulandıracak, psikolojini bozacak her türlü olaydan uzak dur bence

• Akillanmiyonuz m k siz kizim butun internette sosyal medyada abaza dolu ogrenemedinmi bunu hala kuzum

1|0
    0|0
  • İlk defa duydum tango gibi fake insan doludur

1|0
    0|0
  • Bazen bende bu sitelerden bile şüpheleniyorum evt öyledir gerçi hiç bilmiyorum ben ks profilini daha yeni açtım mesela ondan hariç fb um var instayı da kullanmıyorum artık

0|0
    0|0
  • deep web olmasın o :/

0|0
    0|0
  • @aslımmm06 sen burnunun ucunu görmüyorsun gidip başka sitelerde arkadaş arıyorsun. Şiddetle kınadım seni.

0|0
    0|0
  • neymış o ya

0|0
    0|0
  • Reklam mi yapiyon?

0|0
    0|0
  • Nasıl bişe

0|0
    0|0
  • Cok yere girdim ona da girmis olabilirim sarhostum yaa hatirlamiyorum

0|0
    0|0
  • hiç kullanmadım

0|0
    0|0
  • bizene gir?

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• oda ne kız

1|0
    0|0
  • Deep'e girmek o kadar kolay degil sen sadece okuduklarını yorumluyorsun bence :))

1|0
    0|0
    • Deep değil Qeep dedi farkettiysen. Deep wep filan sanmışsındır sen şimdi :D

• Hee evet öyle sandım. Qeep çok salakça bir yer ya 2003 yılından beri var ama çok salakça ve hiç gelişme gösteremedi :D

• qeep diye bir site oyunda oynanıyo

• Meetme'de öyle

1|0
    0|0
    • Ne kadar pislik varsa orda 105-20 dk kaldım hayatımda duymadığım kadar kötü söz duydum

• @bazarlar olmasa site kapanir %90'i abaza diğer kisim da kız hesabina girmiş erkek :D Kiz bulucam derken iki erkek birbirini dusurecek... Qeepnin meetme'den daha kötü olabileceğini sanmıyorum :D

• Orasını bilmiyorum orayı görünce bilmekte istemiyorum

• Bıravaaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...