Cuma günleri Türkiye'de Resmi Tatil olsun mu?

Türkiye Cumhuriyetinde Cuma ve Cumartesi günleri resmi tatil olsun mu?

• a- Evet
    73% (16)64% (14)68% (30)Oy Ver
  • b- Hayır
    27% (6)36% (8)32% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
cuma tatil olsun mu

0|0
8|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Olması gereken burası müslümanların kalesi

0|1
    0|1
    • Buranin halkinin cogunlugu sizler kabul etmek istemeseniz de dindar falan degil. Camilerin doldugu bile yok ve anayasa geregi musluman ulke degil bura. Muslumani bol ulke sadece.

• O tarihten sonra Türk milli eğitim müfredatını Türkiye'deki Amerikan büyük elçisinin başkanlığındaki bir heyet belirledi. Bu durum hala da böyle... Yine Türk Silahlı Kuvvetlerinin idaresi de gizli Yahudilere devir edildi. Halen TSK'da bir gizli İsrail odası var. Ya da izleyicilerimize yine çok sarsıcı gelecektir ama yeni T. C.'nin bir merkez bankası bile yoktur. Merkez bankası gibi gösterilen kurum da bir anonim şirkettir ve yüzde 40'ı Ankaralı bir Yahudiye, yüzde 15'i İngiliz Yahudilerine aittir. Yani Türkler son iki asırdır hiçbir zaman gerçekten bağımsız olmadılar. Onlara göstermelik bir bağımsızlık verildi. Bir bakın yakın tarihleri onlara nasıl yalanlarla öğretilmiş... Yunanı denize döktük derler dururlar ama Yunanın denize döküldüğüne dair dünya üzerinde tek bir kanıt, vesika, şahit yoktur. Hepsi yalandır. Yunan bile İngiliz+Sabetayist ittifakının planları gereği geri çekilmiştir.

• Devam edersin Cuma namazından sonra.

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 9

• olmasin diyenler. cumartesı pazar hristiyanların ibadet ettıqi gunlerdir. o yuzden cumartesı pazar tatıl heryerde. bilin istedim

0|1
    0|0
  • Ne alaka m k? Nerden icap etti?

0|1
    0|0
  • Pazara dokunmayacaklarsa olsun

0|2
    0|0
  • İsabetli olur...

0|1
    0|1
  • Ben salıları gidiyorum cumaya o yüzden salı günü tatil olsun panpa

0|2
    0|0
  • Ne alaka

0|1
    0|0
  • Cuma cumartesi pazar olsun

0|1
    0|0
  • Bu ve bunun gibi saçmalıkların bir sınırı var mı varsa neresi meraktayım.

0|1
    0|0
  • olsun hocam iyi geceler

0|1
    0|1
Yükleniyor...