Babami çok özledim?

Babam oleli 4 ay oldu o yokken hep bir yanım eksik o kadar özledim ki.. yalnizim hep hiç dert ortağım yok depresyondayim sinirliyim ne yapmalıyım herkesin beni birakacagindan çok korkuyorum?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ben babami kaybedeli 5 inci seneye giricek neredeyse ama her zaman bir yanim eksik kaldi 35 yasindaki ablama abilik yapiyorum o gunden beri seni cok iyi anliyorum ama ayakda durman gerekli geride kalanlara belkide kolkanat germen gerekicek o yuzden ne olursa olsun guclu durmalisin en yakin zamanda babanin mezarina git ve mezarindan bir avuc toprak al topragi alip eve gel ve gogusune sirtina sur emin ol ki icin ferahlicak az da olsa kendini iyi hissediceksin

2|0
    0|0
    • Çok sağol tavsiyelerin için..

• Bende ozluyorum ama elimizden birsey gelmiyor malesef sadece sunu dusun senden cok uzakda olabilir ama daha iyi bir yerde ve hep sizin iyi olmaniz icin ugrasmaya devam ediyor

• Pekii..

En İyi Kız Görüşü

• Ilk oncelikle Allah rahmet eylesin basin sagolsun. Rabbim bize herseyden bir cok sey verir, ama en degerli kisilerden birtane verir oda anne ve babadir. Insanin cok sevdigi birisini kaybetmek gercekten cok zor olsa gerek. Allah bu konuda sana sabir versin!!! Ama gucsuz olmaman lazim onun icin yapabilecegin seyleri yap; Hayirli evlat kal, dua et, sadaka ver, yasin okut vs vs.. Depresyonda ve sinirli olup korkularinin olmasi cook cok normal ama bir yerde seninde Hayatina bakman icin guclu kalman lazim. Piskologa gorunmeyi dene.. Ben sunlari yazarken bile sasirdim cekmeyen anlamaz canim rabbim kimseye boyle bir aci yasatmasin.. :-( allah sana peygamber sabri versin! Guclu kal olurmu 💋❤️

1|0
    0|0
    • Çok sağol deniycem hepsini. .

• Ve bence guclu bir kizsin, ve sinirli oldugunu gormen iyi bisey! Asil dert gormeseydin daha coktu..

• Teşekkürler 😊

Erkekler Ne Diyor 9

• Ayrılık ebedi değil, dua et bol bol.

1|0
    0|0
    • Başka yapıcak biseyim yok zaten 😢

• Zor. Allah rahmet eylesin

1|0
    0|0
  • Üzme kendini arkadaşım geçmiş olsun öncelikle umarım ne seni sevdiklerin bırakır ne de sen onları umarım ki günün birinde yine o yüzün her zamanki gibi gülsün.

Sevgilerle.

1|0
    0|0
    • Teşekkürler ama gulemiyorum Gülsem kendimi suç işlemiş gibi hissediyorum

• Eğer sevdiklerin öldüğünde sen de öleceksen seni sevenler ne yapsın?

• Belki beni seven yoktur?

• zamanla herşeyi kabullenir insan üzülme bazen onun yanında olduğunu hisset yeterli hem bu halini görse oda üzülmez miydi

1|0
    0|0
  • Mevlam sabrını versin inşallah

1|0
    0|0
  • Allah rahmet etsin

1|0
    0|0
  • Allah rahmet etsin

1|0
    0|0
  • Günün birinde yine buluşacaksınız üzülme başın sağolsun

0|0
    0|0
  • Başın sağolsun. Yanlız kalmamaya çalış yeni arkadaşlar edinmelisin

0|0
    0|0
    • Teşekkürler kimseye guvenemiyorum ki

Kızlar Ne Diyor 1

• Allah sana sifa versin. Hayata tutunarak babanin ozlemini azaltirsin. Babanin tek istegi kendini birakmamandir. Birakirsan baban uzulur

0|1
    0|0
Yükleniyor...