Her yenilgiden sonra ateist olma dusuncesi?

bir kere yuzume gulsun yaa bosa yasiyorum sonra neden bu kadar dinden uzaklasiyorsun umut mu var?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Din cikar iliskisi mi? İman yok bikere

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sen sinav ortasinda ben bunu bilmiyorumki diyip moralini bozan sonrada yemisim ya bu sinavi diyip bos kigat verensin.

Iste senin amel defterinde boyle bos olucak boyle giderse.

Bak bu sinav bir kez ikinciye giremiyorsun... dusunsene universiteye girebilmen tek bir sinava bagli seneye giremiyorsun. Ve hayatinda tum bu sinava bagli. Ne kadar calisirdin?

Diyelimki calismadim ve cok kotu bir universiteye girdim seni geri kalan hayatin nasil gecerdi. Kotu universite, kotu is, kotu hayat kosullari zorluk, aclik. Ama diyelimki sinavi gectin cok iyi bir universitedesin ilerde seni cok guzel bir is bekliyor rahat bir hayat. Iste bu hayat sinavida ahirette cennete girebilmek icin... hemde ebedi! Simdi sen bu sinavina calismazsan niye ahireti yakasinki... hem Allah diyorki bu sinavda kitabda acik. Ama insan iste olumle herseyin bitecegine inaniyo ama sen curuyecek bir bendenden ibaret degilsin ki. Ruhun var senin. Asil olum bir dogum... olunce bu sinavdan cikiyorsun simdi sen sinavdan ciktikdan sonra iyi yapmissan nasil rahatlikla cikacaginimi bilmiyorsun. Oysa kotu yapan bir insan korkusu! endisesi... iste bir dusun insan okuldada sinavdan cikinca yaa bir dahakine iyi yaparim diyor... ama sana hayat sinavinda ikinci sans verilmicek. Iste insan o gun anliyacak, sonra kurtaracak kimse yok mu diyecek. Ama iste ama is isten gececek...

0|0
    0|0
  • sen oturup namaz mı kılıyorsun, dua mı ediyorsun da hayatın iyiye gitsin? kendine boş yere müslüman diyorsun

0|1
    1|0
  • testler bunlar sanırım kalıyorsun

0|0
    0|0
  • boş yaşadığın için dinden uzaklaşıyorsun umudun yoksa bir amaç edin kendine amacın yoksa yaşam amacın olan ibadetlerini gerçekleştir ateist olmak çözüm değil sorundur

0|0
    0|0
    • Kafan rahat olur gunah diye bir cok seyi yapmadin hep emek ettin hep sabrettin ne oldu emeginin karsiligi yok sabretmenin bir yarari yok

• ölünce ruhun yaratan Rabbimize gidecek sabrettiysen emek ettiysen karşılığını orda alırsın

• Allahtan geldin Allaha gidicen ölümünü ve kabri düşün akıllanırsın biraz...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...