Baskı yapan aile?

Ben artık bıktım! Bugün 20 yaşıma girdim ama arkadaşlarım ile kutlayamadım bile onlar bensiz gittiler eğlendiler çünkü ben dışarı çıkamıyorum.. akşamı geç gündüz çıkınca kız arkadaşımın evine gidince bile laf yiyorum. kendimi artık o kadar dışlanmış o kadar kötü hissediyorum ki. Başka bir şehirde akrabalarımın yanında üni okuyorum ve en geç 8de evde olmak zorundayım haftasonu gezsem taa o uzak şehirden engel oluyorlar ve ben artık yaşamak bile istemiyorum düşünsenize hiç bir yere gidemediğiniz için artık insanlar sizi çağırmıyo davet etmiyolar bile. Zaruri ihtiyaçlarınız için avmeye gittiğiniz zaman bile laf yiyorsunuz ya da anneniz biraz gülüp eğlendiniz diye or*sp* diyor size. Öyle dindar bir aile olsak neyse hadi chpli sözde sosyal demokrat olduğunu söyleyen bir aile bu. Söylesenize yaşamak ister misiniz? İlerde iş hayatım olunca da bir yere gidemicem ki günümüz şartları malum gençlikte gülüp eğlenmedikten sonra ne olacak ki? Yanlış mı düşünüyorum lütfen bir yardım edin... çok mutsuzum artık intihara doğru gidiyorum psikolojim çok bozuldu :(((

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Çok yanlış düşünüyorsun. Ailen CHP li olsa ne yazar? Gerçekten dindar bir ve bilinçli bir aile olsanız zaten annen sana or** demez sen intiharı aklından bile geçirmez mutlu olurdun. Dindar aileler hakkına kafanda çok yanlış bir tablo kurmuşsun. Senin sorununa gelince de, elbette aileni kirmaman ve buna özen göstermen gerekiyor ama sen artık 20 yaşındasın ve cocuk değilsin istediğin şeyleri yapmakta istediğin yerlere gitmekte Özgür sayılırsın. Lütfen böyle konular yüzünden moralini psikolojini bozma, çıkıp eğlenmek arkadaşlarınla vakit geçirmek elbette senin hakkin. Ailene kesinlikle boyun eğme.

0|0
    1|0
    • sen verıyosun ya ekmeğini aşını veya okul harçlığını giderlerini aferim sana çok buyumuşun..

• @H-PuNiSheR Anne baba olmak sadece parasını ekmeğini suyunu vererek olmaz. Biraz sevgi ve saygı da göstermen gerekir, hiç bir anne kızına or**pu demez, dememeli. Ha eğer öyleyse, kızımız zaten 20 yaşında, ilerde çalışır bakar kendisine. Bence bu konularda kısıtlanmamalıdır.

• ya bir git kızım yaşın daha hayat sana hiç tokat atmamış cır cır konuşma. sana he dıyorum pardon.

Erkekler Ne Diyor 5

• Allah sabir versin evlenince kurtulacaksin kardesim

1|0
    0|0
  • ya Yazacak kelime bulamadım.. Allah yardım etsin sana

1|0
    0|0
  • chp liler doğru yolamı geliyo noluyo

0|0
    0|0
  • Provokasyon yapma

0|0
    0|0
    • Yemin ediyorum provokasyon falan değil gerçek bunlar..

• En son depresyon dedi bakalım artık umarım düzelir konuştuğun için teşekkür ederim bu bile iyi geldi :)

• Önemli değil takma kafana sen okulunu oku bitir köprü geçene kadar ayıya dayı de okulun bittimi dedikleri gibi işe başla ekonomik özgürlüğün oldumu söz sende olur istediğini yaparsın sonuçta paran var 😀

• Böyle ailelerin kızları genelde düsgün kızlar oluyor önüme gelene veren kız olsa sıkmazlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...