18 Yaş Altı Sohbet?

Arkadaşlar beni üniversite hazırlıktayım kız arkadaşım lise 2 de yaklaşık 6 aydır beraberiz. Her şey yolunda seviyor bende seviyorum. Ama bugün snapchat üzerinden karşılıklı foto attık ve cinsel içerikliydi oda attı bende, ve vatsaptan biraz muhabbet ettik, ben normalde hep kaçınır kızardım ama o çok istekli bende kendime yenildim bugün, sizce bu yaptığımız hukuki anlamda suç mu? Kız 16 yaşında ben 19 :(

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• yanihukuki suç ama takma bizim ülkede bu şekilde olanlara kız razı denilince kimse takmıyor

0|0
    0|0
    • Aşağıda suç değil dediler ama okumanız mümkün mü? Ama kız razı yani ilk o attı hatta :(

• çocuk p*rnosu izlemekte suç ama takan var mı?

• anlıyorum, teşekkür ederim

En İyi Erkek Görüşü

• Bunları baska amacla kullanirsan suç.
    Hatta bu konuyu bir başkasına anlatacagina dair tehdit etmen bile suç..

0|0
    0|0
    • Şantaj gibi bir şeyi asla yapmam, ama çok büyük hayallerim var ve olurda kızdan ayrılırsam bunları kullanabilir mi? Onun bana belki attığı 10. Foto benim ilk kez oldu. Ama bunu olurda bir ayrılma durumunda kullanıp mahkemeye verebilir mi?

• Peki çok teşekkürler :)

• Rica ederim.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Siber suç resmen kızı hacklemissin 😂

0|0
    0|1
  • Avukat tut kendine ceza yiyebilirsin.. Kardeşim ne hukuki suçu sonuçta tecavüz yok taciz yok yapma şöyle şeyler yaa

0|0
    0|0
    • Ama ortada sohbet ve fotolar var emim misiniz çünkü ölecek kadar pişmanım..

• Çok şükür böyle düşünebiliyorsun ama dediğim gibi kafana takma bu kadar okuluna devam et zaten yakın zamanda olacağı varsa oluyor bu konuda emin ol bunlar normal şeyler acele etmeyin ve ilişki gibi hata yapma ihtiyacın varsa para ile karşıla o konuda işte reşit değil seni parmağında oynatır

• Anladım, peki çok teşekkür ederim. Öyle bir şey asla söz konusu olamaz zaten evlenmeden, telefondan olunca bir güven geldi işte hepsi bu. Sıkıntı olmaz diyorsanız biraz rahatladım.

• Suc degil, kiz 16 yasindan itibaren kendi istegiyle hrseyi yapabilir. 16 yasindaki bir kizin sizin evinize gelmesi durumunda ailesi sikayetci de olsa kizin kendi istegimle geldim deyisi sizi koruyabilir. Emniyet Müdürumuzun Derste Aciklamasiydi.

0|0
    0|0
    • Ya aksini söylersen?

• Cezai islem uygulanacagini sanmiyorum. Icin rahat olsun, birseyi yapiyorsan pisman olma.

• Ya da pişman olacağın şeyi yapma, ama ben dersimi aldım. Cevap için teşekkürler

Yükleniyor...