Kedi ve köpeklere barınak yapmaya var mısınız?

Kedi ve köpeklere barınak yapmaya varmısınız?

İnsanoğlu kendini düşünür diğer canlıları ihmal eder oysa yaratanımız bizler gibi onları da yarattı ve hiçbir yaratılış da boşa değil bizler konuşabiliyoruz ellerimizi kullanıp kalacak yer yapıyoruz kendimize konuşarak derdimizi anlatabiliyoruz üşüdük gibi lütfen boş koliler ile sokak hayvanlarına yuva yapalım bazıları hamile kış onlar için çok zor geçiyor arkadaşlar sevmeye gittiğinizde nasılda gözünüzün içine bakıyorlar öyle değil mi bir lokma yemek için sevdiğinizi hissettikleri için hayvan dostlarımız için en azından kış mevsimi onlara kalacak yuva yapalım lütfen var mısınız?

0|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

• sürekli yapıyoruz birileri yıkıyor onları bir yakalarsam...

0|1
    0|0
    • Duvara monteli prefabrik tarzı yuvalardan yapalım arkadaşlar ya da belediye den talep edelim kadıköy belediyesi ve adalar belediyesi bunyuvalardan gelip kurıyo gidiyo mesela kaldırılmasıda zor

• bizim belediyemizin öyle bir hizmet verdiğini zannetmiyorum

biz kendi çabamızla ya çalıyorlar ya yıkıyorlar.. bizim apartmanın girişinde var 1 tane ufak ona dokunamadılar bir.

En İyi Kız Görüşü

• Ben varım yaptımda fakat çalıyolar :S 2 3 gün durdu durmadı sonra yakmışlardı. Mama kapları su kapları yemekleri bile alıp yok ediyolar atıyolar.

0|1
    0|0
    • Ne hayvan bir toplumuz yaa.

• Aman tanrım keyiflerine göre apartman dikiyolar doğal alanları yakıp yıkıolar binalarına yer açılsın diye şu yardıma muhtaç hayvanlara yer yapmak bukadar mı gereksiz acaba toplumumuz için çabalarından dolayı teşekkür ederiz

• rica ederim hayvanları seviyorum elimden geleni her zaman yapmaya calısıyorum.

Erkekler Ne Diyor 20

• İstanbul kozyatağında oturuyorum kripton curi parkı civarında. burada kedilerin pek sıkıntısı yok hatta kedi cenneti diyebilirim bizim mahalle için :) yinede yapabileceğim birşey varsa ben varım..

0|1
    0|0
  • varım :D :)

0|0
    0|0
  • tabi yapalım da, şu soğuklarda başını sokabileceği bir çöp kutusu bile olmayan insanlara, çocuklara yapalım o barınakları önce

0|1
    0|0
  • Hayvanları özellikle kedileri çok seviyorum

0|0
    0|0
  • imkanım olsada yapsam

0|0
    0|0
  • Evet yaptımda

0|0
    0|0
  • Yapanlardan allah razı olsun

0|0
    0|0
  • kurban bayramını da kaldırıcak mısın?

0|0
    0|0
  • Ben yaptım yerleştirdimde

0|0
    0|0
  • iste takdir edilecek ender uyelerden..

0|1
    0|0
  • Dişardaki evsizlere yapalim

0|0
    0|0
  • Ben varım. Yarından tez yok bunu uygulamaya sokmaliyim sanırım çok güzel bir fikir

0|0
    0|0
  • nerede yapıyoruz?

0|0
    0|0
  • Zamanım olsa bende yapardım böyle şeyler. Anca yiyecek verebiliyorum.

0|0
    0|0
  • Cok güzel

0|0
    0|0
  • Varım... kopeğimide barınaktan aldım...

0|0
    0|0
  • zamanında 3-4 defa yaptım. ama benim medeni toplumumum onu kırmakla yetindi. gözümle tekmeleyerek parçalayanı gördüm napıyosun deyince sokağa atılmış sanane cevabını aldım. üstelesem kavga çıkacak.

0|0
    0|0
  • evimizin kömürlük katında 5 kediyi doyuruyoruz, yatacakları biryerde yaptım ailemle, yemeklerinide veriyorum, kendi kedim olduğu için onlarada kıyamıyorum

0|2
    0|0
    • Tebrik ederim çok büyük bir sevap yaptığın emin ol sen istemesende karşılığını görüceksin teşekkür ederim hayvansever dostlarım adına

• sevap için yapmıyorumda, insan olmak yetiyor böyle şeylerde, onlar aç yatarken ben rahat olamıyorum cidden :( keşke hepsine yardımcı olabilsem ama imkanım el vermiyor

• Bizim burada sadece kedi var. Onlara da her zaman yemek veririm.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...