Uyandığınızda ilk dokunduğunuz şey nedir?

Uyandığınızda ilk dokunduğunuz şey nedir?

Ben telefonum :D ^^

0|0
2245

En İyi Kız Görüşü

• Oğlum daha sonra kızım 😊💞

2|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 45

• hiçbir şey

1|0
    0|0
  • Tavana zıplıom elliom geri uyuom

1|0
    0|0
  • telefon, saate bakıyorum :)

1|0
    0|0
  • Sigaracigim 😌

2|0
    0|0
  • saçlarım

2|0
    0|0
  • Benim beden win 98 gibi uyandığımda 5 duyu organımdan 4 ü açılmayı beklediği için bende henüz bilmiyorum

1|0
    0|0
  • çişe giderim :Dddd

1|0
    0|0
  • söylersem ayıp olur ehehe

1|0
    0|0
  • Saçlarım. :/

1|0
    0|0
  • gözlerim

1|0
    0|0
  • rüyaya göre değişiyor

1|0
    0|0
  • Fesatlı soru
    Yorganım

2|0
    0|0
  • benim baska bisey :D

1|0
    0|0
  • Sigara.

1|0
    0|0
  • Yatağa dokunuyorum

1|0
    0|0
  • Söylemem :P

1|0
    0|0
  • Saçım :D

1|0
    0|0
  • Su şişem ve ilaçlarım

1|0
    0|0
  • Haftanin 3 gunu cerrahi önlugum haftanin 2 gunu kpss kitaplarim hafta sonlarida yorganim...

2|0
    0|0
  • Alarmı kapatmak için telefon

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    25

Kızlar Ne Diyor 21

nroinedtepa"acgunun>a ©2017 Kg srcS"http:><=up>™pinup>Yardımİ ctiş <Konusrc>">KS Rehbrsisociturunt"acgunun>earfix"acpadata-ivatasemstwitan //imamg src="http:usn>//ima+mg src="http:usn>uyes" href="/uyblalass="modal conne puburlhmemacla> span classpw-bu" dn-rss" data-idrss" ="modal connecaRSScla> sl/span>glam-45ll;a> slass="iv>admsg-ta-pgn usn>>minio-holyswa>s="nofol2ata-idquoignup" data-href="/uye-ol?returnurl=%2ftoplum-sosyal-iliskiler%2fq4377131-uyandiginizda-ilk-do"iv>s="nnpinio-ta-pgn us="modal conneca{0} %2f üye olcla> sl/spa"lass="ibar-lloadiata>5d5231bb-ada9-44bd-bd1f-e7dd73122bm3u> sgnput an>s/uy_RequansVsw%ficannecTokbar Answer"="ibar valuwerPZEqpDBS-okQ_KdSBKFmnwVIXgmv4FMNP1Z4QkrjZNAtUml2hMOp49fUOvALr99SD2JZs0GRciihi8pTQZjYAbDhH3Q1e-imn>low"2usn>='JoruScript1.1' async ss="'msuixel.math funonnec setUpAgknTag(>pop-uyswusn>vrc adsldi21; googl>>n>> $(document).atady(funonnec () { CedtepaPop-p.lert(); });>> funonnec oLenS="nof(){vrc ta-p_coo=$.ciokie("pinio-/div); if(ta-p_coo != 6 && gdg.isGuans){ $.puburlh('oLen-l="nnpinio'); $.ciokie("pinio-/div,6,{expi5" :1,path:'/'}); gdg.trackEvepaWithArgs('Minio', 'tLenS="nof', '', 1, trul);}} $(funonnec(){ if(window.canRunAds){ n>n>vrc ta-p_coo=$.ciokie("pinio-/div); n>n>if(ta-p_coo == 6){ n>n>>>>>p" dat; n>n>} n>>>else>if(ta-p_coo == 5){ n>n>>>>>oLenS="nof(); n>n>}else{ n>n>>>>>$.ciokie("pinio-/div,5,{expi5" :1,path:'/'}); >>>>} } }); pincript > vrc cp =od9ndow.locioStort"> ? locioStort">.f="Item('ciokiepolicy') : onerr if (!cp) { $(document.v>.ciokie <:0;backgrciokie policyusn>>>KScansrcın "#mecdeneyimini en iyi şe=%2de yaşamasrcı için çerez2ft kuloanıtp:uz. "on>ciokie closloln>Xpinions"l/spa){locioStort">.setItem('ciokiepolicy', new Date().f="Time());}}); } slscript >> funonnec oLenS="nof(){vrc ta-p_coo=$.ciokie("pinio-/div); if(ta-p_coo != 6 && gdg.isGuans){ $.puburlh('oLen-l="nnpinio'); $.ciokie("pinio-/div,6,{expi5" :1,path:'/'}); gdg.trackEvepaWithArgs('Minio', 'tLenS="nof', '', 1, trul);}} $(funonnec(){ if(window.canRunAds){ n>n>vrc ta-p_coo=$.ciokie("pinio-/div); n>n>if(ta-p_coo == 6){ n>n>>>>>p" dat; n>n>} n>>>else>if(ta-p_coo == 5){ n>n>>>>>oLenS="nof(); n>n>}else{ n>n>>>>>$.ciokie("pinio-/div,5,{expi5" :1,path:'/'}); >>>>} } }); pincript > slv>