Cildiriyorum yardim edin !😢😠Sinirden ellerim titriyor şu an . beni dinlermisiniz?

Beni saplanti haline getiren bir arkadasim vardi. ben artik onunla gorusmeme karari aldim ve kiz cildirdi. beni en yakin arkadasi plarak gpruyodu o kadar kotu davranmasina ragmen. neyse ben hicbisey yazmiyodum. araci arkadaslar gonderiyor vs.

Baska arkadaslarimla arami bozdu.
Zaten sevmiyordum sadece politik davrandim. ha bide 4 yil ayni sjrada oturdum. hep kirilmasin diye sustum.
O da bana hergecen gun bir sizofren gibi baglandi. Yemin ederim.
Kiz bana takik. gercekten.
Ve biraz once 48 tane mesaj geldi. bir arkadasimizi araci yapmis o kiz bana mesaj atmisti. bende olumsuz oldugunu soyledim. ve sonra bu kisi bana paragraflar mesajlar vs. Atmaya basladi.
Allahim hala mesajlar geliyor. Ve anlattigi seyleri okusaniz ben dunyanin en berbat insaniyim sanirsiniz. hicbisey yazmadigim halde bana tonlarca sovmus. sen ne kadar kotu bir insanmossin megerden baslayip vicdansiz, oyuncu, sahteye kadar gitmis. Ve mesajlar durmuyor. cildiricam. gercekten.
Neden boyle oldu bilmiyorum. tek yaptigim sey politik olmakti.4 yil boyunca yanimda oturdu. bisey diyemeeim. kirilmasin diye. ne diyebilireim ki? Gerginlik olucak diye sustum.
Ve baska arkadaslarim bana mesaj atiyo. sen bu kadar koti degildin falan gibi. ki inanin gercekten saftrigin onde gideniyim.
Iste bir cay ic en azindan
bir aramasini ac ya da cevap at en azindan falan diyorlar. onlarin gozundede gaddar durmak istemiyorum. Onlara kendimi nasil savunabilirim?
2. ne yapayim sizcd?
Cildirmak uzereyim.

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• İlk başta şunu değiltirmeniz gerek onların gözünde neyim bu gşkşr dşzi ucuruma surukler onlar bunlar kimler ne düşünürse düşünsün içinizden geleni yapmalısınız

0|0
    0|0
    • Anlamadim

• Sabretmek zorunda değilsin kimseye sen kndin ol içinden geceni yuzune haykır kurtul o yapışkan dan

Yükleniyor...