Üvey anne dehşeti :(((( izlediniz mi?

Allah bin türlü belasını versin vicdansız ahlaksızsevgiden vijdandan yoksun beyin fikiri :((((

Güncellemeler:
Sevgili KS dostlarım konuyu ben gündem ve siyaset olarak ayarlamıştım ama cinsel yaşam olarak ayarlanmış sanırım adminler konuya el atmış

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

• 46 yıl ceza almış neyseki
    cocugu olan cifler boşanırken çok iyi düşünmeliler

0|1
    0|0
    • 46 yıl ne ya, çok az çok çok az

• zaten geberir o sürede de dünya yüzü görmez
      cezaevi adaletini de düşünürsek kolay geçmeyecek günleri @Berfinimge

• Geçmesin inşallah, gebersin, büyük bir pislikten arınırız

Kızlar Ne Diyor 9

• Ya bunu alıcaksın, işkence çektire çektire geberticeksin, nasıl bir şerefsizliktir bu, izleyemedik videoyu, kıyamam ya canım benim, yazık günah ya

0|1
    0|0
  • Cok kotu ya.. soylecek soz bulamiyorum şoktayim :(
    Bu yaratik insan olamaz.. hayvansi ic guduleri bile yok bunda :(

Dilerim bunu cocugun babasi cekmistir kameraya ve o kadinin hak ettigi cezayi vermistir ona..
    Insallah o kadin bu dunyada halen dolasmiyordur..

0|2
    0|0
  • İZledim hain sapık kadını. Çocuğun iki de bir cinsel organına bkıyor manyak mahlukat yaa midem kalktı Allah belasını versin yaa nasıl insan bu

0|0
    0|0
    • sadece baksa iyi iyi izlersen çocuğun bağısaklarını deşmiş buzlu bademim

• @Swimfunn acaba Ada'm bişey yaptı mı sonra o kadına?

• @poyraz_karayel valla bilmiyom ama inşallah kolunu kanadını kırmıştır sakatlamıştır

• bir insanın Nasıl bu kadar vahşi bir şekilde küçücük bir çocuğu dövebildiğine inanamıyorum. Allah belasını versin!!!

0|1
    0|0
  • İlk defa izleyeyim dedim bilerek açmıyordum. Off kaldırılsın bu video her yerden

0|1
    0|1
  • İzleyemedim daha fazla. Vicdansız kadın. Allah belanı verir umarım her iki dünyada da.😔 miniğim benim nasıl da ağlıyor. 😭

0|0
    0|0
  • Allah senin belanı versin ya içim nasıl sızladı almasından bulsun vicdansız

0|1
    0|0
  • Videoyu izlerken sinirden agladim bu nasıl vicdansizliktir ya bu kadın gerçekten insan değil

0|0
    0|0
  • nasıl böyle bir şeyi yapabiliyor vicdansız kadın ya bildiğin çocuğun bütün hayatıyla oynadı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Tek cümleyle cinlerin laneti o kadının üzerine olsun...

0|2
    0|1
  • Bunlardan nefret etmek bile azdır.

0|2
    0|0
  • Bir çocuğun cinsel organından ve ağzından ne istersin?

Eğer bu olay açığa çıkmasaydı ileride daha tehlikeli şeylere de kalkışabilirdi. Kesin çocuğu hadım ederdi sapık kadın.

Bildiğin çocuğun psikolojisini bozmak istemiş.

0|1
    0|0
  • Evet bugün izledim ve o çocuğun ağzına soktuğu oklavayı a... na sokmak istedim hatta ona Nasıl ulaşabilirim diyede araştırma yaptım ama bir sonuca varamadım keske bir denk gelse bana o kadın yeminle diri diri derisini yüzerdim

1|2
    0|0
  • Kadinin ciddi psikolojik sorunlari var

0|1
    0|0
  • Ne zalım insanlar var.. insanların kardeş ana baba olması için ilede kan bağının olması gerekmiyor diyecek söz yok

0|1
    0|0
  • elime geçse bir saniye tereddüt etmeden gırtlağını sıkardım yeminle

1|0
    0|0
    • inşallah içerde yaşatmazlar

• ama bu videonun yasaklanması lazım ileride çocuk bu videoyu görüp etkilenmesin bir daha :( garibim yaaa

• bunu cehennem temizler

0|1
    0|0
  • İçimdeki bazı bastırılmış duyguları açığa çıkartıyor böyle kadınlar. Ölüm çok basit ve kısa ceza olur böyleleri için..

0|1
    0|0
Yükleniyor...