Gecenin sorusu Türkiyeye şeriat gelirse istermisiniz ve niye?

Türkiyeye iran gibi yalancı değil gerçek şeriat gelirse istermsiiniz ve isterseniz niye istersiniz istemezseniz niye istemezsiniz

• İsterim
    24% (5)50% (10)37% (15)Oy Ver
  • İstemem
    76% (16)50% (10)63% (26)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|14

En İyi Kız Görüşü

• aman gelmesin ilk iş benim kafayı vururlar :D

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Şeriat Allah ın koyduğu kanunlardır. Toplumun refahını sağlar kişilerin değil. İnsanlar takılmış kafa kesmeye el kesmeye taşlanmaya.
    İslam ceza hukuku okusalar kendilerine gülerler. İslamda herkes istediği gibi yaşar.
    Ben isterim ama şuanda gelmesi çok sakıncalı. Bunun için islam hukukunu çok iyi bilen çok dürüst bir kadro olması gerekir

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 3

• İsteyenlerin olmayan beynini mikeyim

2|1
    0|2
  • Olur bence istemesem günahkar olurum.

0|0
    0|1
  • Hayır istemem yalancı şeriat ne ayrıca ya komık olmayın iranın şeriattan önceki haline bakın ne hale getirmişler güzelim ülkeyi. Benim haklarımı cumhuriyet korur şeriat veya din değil. kaldı ki inanmayan birsürü insan var.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• İran'daki şeriat harikadır ancak buna halkımız hazır mıdır bilemem. Hele BOP eşbaşkanı ülkede fikir denen birşey bırakmamışken..

0|0
    0|0
  • Kafam kesilirken sağlıklı düşünemiyorum maalesef

2|1
    0|0
    • Ben gerçek şeriatdan basheyorum öyle kafa kesen iran gibi yalancı şeriatden değil

• O zaman mürtedim diye öldürülmeyeceğim yani hmmmm

• Şeriat benim kafama uygun değil

1|1
    0|0
  • Gerileyelim iyice yani? Hmm..

3|1
    1|0
    • Sanki çok ilerdesiniz ilerde olupta ne yaptınız abazalık baş alıp gidiyor

• Sebebi? Din. neymis efendim harammis gunahmis

• öşekçilerimiz bitti şimdi devecilerimiz mi başladı

ş*riat gelmeden önce ilk beni öldürün ülkenin son halini görmiyim

0|0
    0|0
  • Valla biran once gelse iyi olur, toplum cokmus durumda, magdur sayisi da cok fazla olmaya basladi her konuda, Allahin nizaminda huzur var, adalet var, gelmesini cok arzu ediyorum,

0|0
    1|1
  • İrandaki gerçek şeriat değil. Gerçek şeriatı gunumuzde hiç bir musluman ülke yaşayamaz.

1|1
    2|1
  • Şeriat isteyenler arabistan çok uzak değil hadi ordan git

1|0
    0|0
  • şeriat dediğin şey sadece allahın kanunu yani kuranı kerimde ne yazarsa ona uygulamak zorunda olduğumuzdur

0|0
    1|0
    • Evet şimdi istermisin böyle bir şey

• isterim desem ne değişecek peki zaten eninde sonunda belki bizler göremiyeceğiz ama yer yüzünde kuranı kerim hakim olucak

• belkide yer yüzünde gerçekten allahın kanunları yani kuranı kerime göre yaşansaydı sanıyormusun ki bu kadar insan katliamı olacaktı

• İsteyen varmıdırki

0|0
    0|0
  • Müslümaniz elhamdülillah niye istemeyelim Allah'in kanunlarını

0|1
    3|1
  • mhpliyim şahsen istemem ben

0|0
    0|0
  • burdakilerin yarısının kelle gider. baştan söyliim bak

1|0
    0|0