Baba Vanga'ya göre 3. Dünya Savaşına 6 gün kaldı?

Baba Vanga'ya göre 3. Dünya Savaşına 6 gün kaldı. Biliyorsunuz kendisi şu ana dek pek çok kehaneti gerçekleşmiş olan bir kahin. İnternetten de araştırabilirsiniz. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bizde silah alır savaşırız.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• vangelia pandeva dimitrova'nın kehanetlerinin yaklaşık olarak %80 oranında doğru çıktığı düşünülmekte. bu oran hiç de küçümsenmeyecek bir oran. şimdi olaya çeşitli açılardan yaklaşalım. baba vanga öncelikle 2010 yılının kasım ayında 3. dünya savaşının çıkacağını söylüyor ve bu savaşın süresinin 4 yıl olacağını belirtiyor. bu aklımızın bir köşesinde kalsın.

çıkacak dünya savaşında bir tarafta abd başta olmak üzere batı devletleri olacak. diğer tarafta ise rusya, iran, orta asya devletleri başta olmak üzere diğer devletler olacak. bu da aklımızın bir köşesinde kalsın.

baba vanga aynı zamanda obama'nın abd'nin son başkanı olacağı yönünde bir kehaneti de var. bu kehanete ek olarak gelecekte dünyanın lider ülkesinin rusya olacağını söyleyen kehaneti de var. bu kehanetlerden yola çıkarak şöyle bir teori kuruyorum:
    3. dünya savaşından abd galip çıkamayacak dolayısı ile avrupa da galip çıkamayacak. bundan dolayı avrupa bir çok yönden zayıflayacak. *
    türkiye de böyle bir savaşta muhtemelen tarafsız kalacaktır ya da rusya yanında savaşa girecektir. bu çerçeveden baktığımızda türkiye savaştan en azından kaybı olmadan çıkacaktır. belki de kazanan safta olursa çok daha güçlenerek çıkacaktır. *
    zamanın akışını hızlandıran şey savaşlardır. aynı zamanda uluslara, daha doğrusu insanlara tokat gibi çarpacaktır savaş. bundan dolayı böyle bir savaştan sonra türk halkının 'ulan nooluyoruz lan' deyip, özüne dönerek, vatanı milleti için görev yapacak olan bir hükümeti başa geçireceğini tahmin ediyorum. niçin böyle bir tahminde bulundum?
    şundan dolayı: baba vanga'nın 2043 te avrupa nin tek hakimi olacak musluman ulke şeklinde bir kehaneti daha var. bu ülke, çerçeveye geniş açıdan baktığımız zaman ya türkiye olabilir ya da iran. diğer müslüman devletleri bu kadar güçlenemez. hem zaten iran ve türkiye olası bir savaştan güçlenerek çıkacaktır. lakin iran coğrafi ve jeopolitik konumu gereği avrupa'ya hakim olamaz. elimizde kalıyor tek seçenek. bu da türkiyedir..

0|0
    0|0
  • böyle b*ktan şeylere inanmam ama şu durumda inanmak istiyorum umarım bu tahminindede başarılı olur. hayattan beklentim kalmadı moruk en azından savaş çıksada sörvayvır ((survivor olduğunu biliyorum adam ol çizerim)) tarzı bol g*t korkulu bir hayatımız olsa böyle füzelerden kaçsak mermiye kafa atsak falan. tamam sustum

0|0
    0|0
  • Gaybı Allahtan başka kimse bilemez.

1|0
    0|0
  • hayırlısı

0|0
    0|0
  • Allahu Akbar , Allahu Akbar , Allahu Akbar

1|0
    0|0
  • Çıkmazsa g. tumle gulerim soyle ona