Tip/Yakışıklılık Kızlar için Herşey mi?

Öncelikle buradan herkese iyi akşamlar saygıdeğer KS üyeleri.

Öncelikle kendimden bahsedeyim yaşım 21. İyi kötü güzel bi' işimiz var. Okuyorum lakin açıköğretim.
Şöyle bi' dönüp arkama bakıyorum yaşamış olduğum 21 yılda bir tane bile kız arkadaşım olmadı. Biraz benim çekingenliğimden, birazda tipte sıkıntı var. Yüzüm full sivilce mayın tarlası gibi + sakal bıraksam dahi yakışmıyor yani doğruya doğru çirkinim aynaya baktığımız için durumun farkındayız.
Bugüne kadar 2-3 tabiri caizse ÇİRKİN kızla ilgilendim ama hepsinden en baştan ret yedim.(zaten güzellerle ilgilenmiyorum direk ret yerim diye) Çıkma teklifi falan etmedim ama gel bi' çay içelim, gel bi' kahve içelim dediğimde ilkinde kabul etseler dahi ikincisi kesinlikle olmuyor. Özellikle sevgili olma niyetimi belle etmeye başlayınca tamamen uzak duruyorlar, benimde bir huyum vardır asla diretmem, yapışmam. Eğer ki gelmek istemiyorsa benim için bitmiştir, daha da sevgili olmak için uğraşmam.
Şimdi soracağım husus şu; hani lafta deniliyor ya iç güzellik daha önemli dış güzellik vs. sadece ilk bakışta önemli diye, kızlar için bu kadar mı önemli yakışıklılık ya da karizmatiklik?

Not : sivilce için yorum yapacaklar roacctune falan kullanamıyorum kullanmam doktor tarafından yasak, ayrıca jel krem vs. hepsini denedim geçici çözüm onlar.

0|0
23

En İyi Kız Görüşü

• Kesin bilgiyi vereyim. İnsanlar için çok güzel olmanız kriter değildir. Fakat ÇİRKİN OLMAMANIZ kesinlikle bir kriterdir. Aksini söyleyen alenen yalan söylüyordur, önemsemeyin.

Bu arada o denli sivilceniz var da nasıl Roaccutane türevi bir ilaç kullanamıyorsunuz? Karaciğerinizde probleminiz mi var?

0|1
    0|0
    • böbrek rahatsızlığım var doktor kesinlikle önermiyor

• Prof. Dr söylüyor bunu hocam, maalesef mümkünatı yok.
      Ermeni bir doktor var sivilce konusunda Türkiye'nin 1 numarası, Kolsuz Agop lakaplı. Ona gitmiştim o bile Roacctune tek çözüm senin için dedi ama böbrek hastalığı lafını duyunca "boşver sivilcelerinle yaşamaya alış" tarzında birşeyler dedi yani :)

• O adamı ben de duymuştum ekşisözlükte... O bile çare olamadı ha :/

Yaşınız geç, umarım zamanla geçer, acil şifalar.

En İyi Erkek Görüşü

• Maalesef önemli dostum. Kızlar şimdi çıkar tabikide hayır yhaa saçmalama der ama yalan. Hepsi tipe bakar. Artık tipte kurtarmıyor kas lazım. Herkesin bir kısmeti vardır elbet bizimkide bizi bulur

0|1
    0|0
    • Aynen hocam doğru diyosun, artık tipine geçtiler kas istiyorlar baklava falan olması gerek

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Benim için tip değilde bakım önemli. Olabilir çirkin yaratılmışsındır ama bakım senin elinde. Yani kısacası bir erkek neolursa olsun bakımlı olmalı.

0|0
    0|0
    • bakımdan kastınız nedir saçları dikmek, güzel giyinmek, parfüm falan dişler her zaman beyaz vs. mi

• Evet, sayılır. Yani saçları dikmek değil temiz olsun yeter dişlerde öyle. Mükemmel, kusursuz bir erkekten bahsetmedim.

Erkekler Ne Diyor 2

• usta bizim kızların akıllısı çok akıllı gerzeği çok canım bunun ortası yoktur. akıllı kadınlar tipe bakmaz bu yönden karakterini ortaya koyup şans elde edebilirsin. canım kızlar ise tipe gayet önem verir ancak kızın nabzına göre şerbet verirsen o her türlü senindir çünkü o canım kandırılmaya müsait. bence gerzeklere bulaşma akıllı kadınlarla takıl kafan rahat olur. çekingenlik konusuna bişey diyemem o senin yapınla alakalı. ama rahat olmaya çalış tamamen kendi karakterini ortaya koy , kıza cici görünmek için rol yapma. 10 kızla konuşursun 9 u kafa dengin değildir 1 i kafa dengi çıkar biraz da şansa bağlı.

0|1
    0|0
  • Kardesim benimde hic kiz arkadasim olmadi tip yuzunden. sitedekilere mesajla bir turlu cozemedigim konu hakkinda mesajla soru soruyorum kusura bakmq rahatsiz etim sorum ben hic sevmedim, asik olamadim ve sevemiyorumda. Bunun icin gerek var mı bilemiyorum ama psikologa gitmeyi dusunuyorum herkes gerek yok diyorda ikna olamuyorum. Sana bir sorum olcak dostum dogdugundan bu yana dusun ama bunu. Bazilari hatta bircogu kisi birine asik oldugunu dusunuyor bastan sonradan anliyorki sadece hoslantiymis diye dusunuyor. Hic hayatinda dogdugundan beridir boyle birsey dusundun nu birine karsi veya hicbir an birinden hoslandigin zamanlar bile asik oldugunu sevdigini dusunmedin mi? Bunu iyi okuyup anlayip ve dusunup Allaha inancin uzerine dogru cevapla dostum. Allaha inancin uzerine sordugumdan aman yanlis cevap verme cok buyuk gunah olur ama eger dogru sekilde cevaplarsan beni 1 yildir icinde bulundugum ikilemden kurtarmus olcaksin ve gerekirse bir an once psikolga gidicem buyuk sevaba girersin nolur yardim et dostum

0|0
    0|0
Yükleniyor...