Tip/Yakışıklılık Kızlar için Herşey mi?

Öncelikle buradan herkese iyi akşamlar saygıdeğer KS üyeleri.

Öncelikle kendimden bahsedeyim yaşım 21. İyi kötü güzel bi' işimiz var. Okuyorum lakin açıköğretim.
Şöyle bi' dönüp arkama bakıyorum yaşamış olduğum 21 yılda bir tane bile kız arkadaşım olmadı. Biraz benim çekingenliğimden, birazda tipte sıkıntı var. Yüzüm full sivilce mayın tarlası gibi + sakal bıraksam dahi yakışmıyor yani doğruya doğru çirkinim aynaya baktığımız için durumun farkındayız.
Bugüne kadar 2-3 tabiri caizse ÇİRKİN kızla ilgilendim ama hepsinden en baştan ret yedim.(zaten güzellerle ilgilenmiyorum direk ret yerim diye) Çıkma teklifi falan etmedim ama gel bi' çay içelim, gel bi' kahve içelim dediğimde ilkinde kabul etseler dahi ikincisi kesinlikle olmuyor. Özellikle sevgili olma niyetimi belle etmeye başlayınca tamamen uzak duruyorlar, benimde bir huyum vardır asla diretmem, yapışmam. Eğer ki gelmek istemiyorsa benim için bitmiştir, daha da sevgili olmak için uğraşmam.
Şimdi soracağım husus şu; hani lafta deniliyor ya iç güzellik daha önemli dış güzellik vs. sadece ilk bakışta önemli diye, kızlar için bu kadar mı önemli yakışıklılık ya da karizmatiklik?

Not : sivilce için yorum yapacaklar roacctune falan kullanamıyorum kullanmam doktor tarafından yasak, ayrıca jel krem vs. hepsini denedim geçici çözüm onlar.

0|0
23

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...