Arkadaşların empati kurarak cevap verelim lütfen ön yargısız?

Şimdi ben ve arkadaşım kafede otururken yan masada da iki adam vardı adam arada bir bakıyodu bana neyse çıktık kafeden arkadaşı yanıma geldi arkadaşım sizinle tanışmak istiyo dedi bende hafif gülümseyerek yok hayır ben istemiyorum dedim arkamı döndüm arkadaşı geldi hemen yanıma bende istemediğimi arkadaşınıza söyledim dedim ama çocuk çok efendi neyse işte neden dedi bende hayatımda özel anlamda kimseyi istemiyorum dedim o da o zaman sadece arkadaşça konuşalım ısrarcı olmam dedi bende sadece arkadaşça olabilir dedim o da faceden konuşalım mı dedi bende tamam dedim facesini açtı ismimi yazmam için telefonunu verdi bende tam yazarken arkadaşımda ilerde bekliyodu beni bir anda yanımıza gelip bağırmaya başladı yanlış anladı numaramı veriyorum sandı bende çocukta yanlış anladın derken arkadaşım ya benimle gelirsin ya da ben giderim dedi bu arada arkadaşım kız bende çocuğa telefonunu verip yüzüne bile bakmadan gittim arkadaşımın yanına sonra arkadaşıma anlatınca benim suçumun olmadığını ama erkekler yanlış anlar basit olduğunu düşünür dedi sizce de öyle mi?

Güncellemeler:
Sizce yanlış mı yapmışım?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Iyi olmus ya bosver kaderinde varsa yine cikar karsina ztn

0|0
    0|0
    • sence yanlış yapmış mıyım

• bende biraz hoşlanmadım değil

• Iste hersey nasip dedem hayirlisi

• Çok doğru söylemiş arkadaşın.

0|0
    0|0
    • neden peki ben arkadaşça konuşuruz dedim ayrıcada ha faceden yazmış ha gelip yanımdan izin istemiş ki adamın kendine güveni var

Kızlar Ne Diyor 1

• Arkadasinin degilde sadece senin numarani istiyolar ya ondan oyle olmus. Arkadasinin zoruna gitmis azicik

0|0
    0|0
    • Sizce ben yanlış bir şey yapmış mıyım peki

Yükleniyor...