Yalnızlık yalnızlık yalnızlık?

Ben hayatım boyunca çok kalabalık arkadaş ortamında oldum orta okul lise üniversite. Ama okul bitti millet işe başladı ben bazı sebeplerden dolayı açıkta kaldım. Moralim çok bozuk arkadaşlarım çalıştıkları için hafta içleri çok yorgun oluyolar hafta sonu da mutlaka birimizden birinin işi çıkıyor ben yine yalnızlarda. Bu saatten sonra ne yapsam yine yalnızım ya😭

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Yalnızlığın bana yakıştığını söylüyorlar. İyi duruyormuş üzerimde. Renkleri sade ve uyumluymuş, dikimi kusursuzmuş. Bu mahir terzinin adını öğrenmek istiyorlar. Söyler miyim hiç? Konfeksiyon yalnızlıklar ne güne duruyor, söyler miyim hiç sevgili dost?
    Bana bencilce hareket ettiğimi söyleme sakın, insanlara güvenimi kaybettim. Terzimin adını sadece deniz fenerlerine ve Kız Kulesi'ne verdim. Galata Kulesi de istedi ama reddettim onu. Çünkü, o her gece koynuna yabancıları alıyor. Yalnızlık senin neyine dedim. Neyine senin yalnızlık!

Yalnızlık hepimizin kaderinde biraz olsun var. Bazen de biz seçiyoruz yalnız kalmayı. Ama öyle ama böyle ben bu anların çok önemli ve özel olduklarını düşünüyorum. O yüzden yalnızlık ile ilgili sözleri seçerken hep övenleri seçtim kızmazsanız. Ben yalnız kalmayı yalan insanlarla olmaktan daha çok sevenlerdenim.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ah yalnızlık tek dost tek gerçek.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Dostlarla yollar eninde sonunda ayrılıyor zaten.. Boşuna kasma.. Şimdi yalnız kalmasan yakında zaten kalırdın.

1|0
    0|0
  • Yalnızlık ıyıdır kanks

1|0
    0|0
  • Yıllarca aslında bu yalnızlıktan şikayet ettik , birazda tadını çıkarmaya bak pijamalarını giy tak kulaklığını eline birde kitap al ve tabikide bir kahve

1|0
    0|0
  • Yeni insanlar ile tanış sende, yeni ortamlara gir.

1|0
    0|0
  • yalnızlık iyidir

1|0
    0|0
  • Yalnizligi demlemişsin hep avuçlarinda 😎

1|0
    0|0
  • Aynı kaderi paylaşıyoruz😀 sıkma canını gelip geçici bu, illa bulursun birilerini olmadı sevgili yap onunla vakit geçir😜

1|0
    0|0
  • uğraşcak bişeyler bul acele etme bence yalnızlığında çekici yönleri var ben çok alıştım ve öyle hayatımada birinin girmesini istemiyorum mesela

1|0
    0|0
    • Uğraşmak istemiyorum evden çıkmak için bir bahanem yok ya sıkıldım ben özledim arkadaşlarımı af af

• Yeni arkds ortamlari cok raht olusturabilirsin tabi cikarcilar cok ama dikkatli ol artik😊

1|0
    0|0
  • seni nasıl yalnız birakiolar ilginç , d

1|0
    0|0
  • Bazen yanlızlık iyidir kendini diner insan

1|0
    0|0
  • bende yalnızım benimde canıma tak ediyor

1|0
    0|0
  • Manita yap kanka