Toefl ve kitap iadesi ile dolandırıldık. BİLGİLİ BİRİ?

Fakültemizin içinde stand açmışlar ingilizce eğitim seti 6 ayda kesin çok iyi bir şekilde konuşursunuz diye.
-Murat Bilecen ingilizce eğitim setinden yararlanmak ister misiniz?
-1 hafta ücretsiz deneme sürümü.
-5. gün sizi arıcaz. Memnun kalmassanız iadeyi alıcaz.
tarzında baya ısrarcı oldu.

Bana da deneme sürümünden kullanmam için farklı bir senet imzalattı.1800 liranın altına imza attırmış. Ben bunu farkettim 1 saat sonra gittiğimde fakültede yoklardı. Ulaşıyorum istemiyorum dedim. Param yok alamam ben öğrenci adamım utanmıyor musunuz 18 yaşındaki gençleri kandırmaya. 7 günlük iade süresiymiş tam tersi o eski yasaylaymış şu an 14 günlük bir zamanımız varmış. Bu bilgiyi valilikte tüketici haklarına gittik onlar beni bir yere gönderdiler orda tüketici koruma derneği ittiharname çıkarttırdım. Ama tek kendi hakkımı korumak istemiyorum. burada bu kadar dolandırılan insan varken aynı şirkete toplu bir dava açalım diyorum. Bana bilgi lazım ne yapmam gerek nasıl kurtulmam? nasıl kurtulmamız lazım?

Güncellemeler:
Ayrıca imzaladıktan sonra dersime gitmem söylendi. Dersim bittikten sonra birşeyler vericeklerini söylediler. Bende dersime girdim çıktım ve geldim adam arabaya kadar götürdü koskacaman bir kutu verdi sonra konuştu sonra otobüse atladım yurda gittim. O ara imzalattığı kağıtta para mara yazmıyordu! Bende panik oldum. Hemen annemi falan aradım annem gitmemi söyledi derhal geri bende atladım tekrar fakülteye gittim ama onlar orda yoktu

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Tüketici hakları na şikayette bulunacaksın arkadaşım. Başta ilgilenmezler ama sen peşlerini bırakma o zamn netice alırsın. Sen önce kendini kurtar sonrasında polise gidip suç duyurusunda bulunursun. Geçmiş olsun :(

0|1
    0|0
    • O zaman kendi açımdan ilk önce ne yapmam gerekiyor?

• En azından kapıda güvenlik kontrolü sıkı tutulmalı. bir dilekçeyle durumu rektörlüğede bildir ki başkasının canı yanmasın

• Dediğini yapıcam. Balıkesir üniversitesi

En İyi Erkek Görüşü

• Bir keresinde bize kitapla cd sattılar 1500 lira falan verdik ygs lys için. Eve geldiler peder annem falan baya dinlediler herif i inandık. Gerçi yalan değil cd ler iyiydi de öyle abarttılar falan derece yapar diye benden bir halt olmadı kanka o cd ler bir poka yaramadı :)

0|1
    0|0
    • Bu iyi çocuklar bildiğin satmış utanmıyorlar üniversite öğrencilerini harşlıklarıyla tatil yapmaya :D Bizimkiler de saf hak mak arama yok hiçbirinde (:

• Bunları hapse atsalar orda kendi gibi adamlarla kalyorlar eğitim gibi kendini geliştiyorlar :) insanın içinde varsa yavşakkklık yapıyorlar kanka utanma kalmamış dolandırıcı çoğaldı saflıktan değil inandırıcılığı yüksek :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Fark ettim derken, imzalattığı belgede yazıyor muydu bu? Yoksa okumadan mı imzaladın?

0|1
    0|0
    • Okudum imzaladım. Ben ürünü alırken bir kağıt vermiş işte o imzaladığım kağıtta yoktu. 1800 lira olduğunu bilsem aptal mıyım imza atıyım.

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...