Efendi erkek Nasıl olur?

Ben efendi güvenilir örnek bir erkek olmak istiyorum 34 yıl boyunca yemediğim nane kalmadı hala babam der şunu Ada'm edemeden ölürsem gözüm açık gidecek der ben ne yapabilirim mesela alkol sigara karı kız bilardo bovling gibi aktiviteleri komple silip işten eve evden işe olsam yeterli olur mu?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Abi ; gece hayatını, karı-kızı kes , olgun davran , gençlik serserilikleri yapma

Sen halledersin😉

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan istedi de neyi başaramadı. Olursun tabi. Ama bu evden işe işten eve giderek değil. Önce kişilik, karakter olarak değişeceksin. Etrafında konuşmasıyla, hal ve hareketleri ile örnek bir tanıdığın vardır. Her iyi insanın bir huyunu kendine örnek al. Güvenilir ol en başta. Söz verdiğinde sözünde duran, konuşması ile hanımefendi, beyefendi diye hitap eden, emek karşısında teşekkür eden özür dilemeyi bilen birisi olmak zor değildir. Kolayda değildir. Elbet zaman alır ama olur yani yeter ki sen iste.

Çevrende eski kişiliğinle biraz sıkıntı yaşarsın ama değiştiğini anladıklarında sana hak verirler. Herşey gönlünce olsun.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Selim bey senden bir bö.. k olmaz seni normal hayatta da tanıyorum uğraşma boşa

0|1
    0|0
    • Beni normalde tanıyıp sitede olan 3 kız var ve yaş aralığına bakılırsa sensin demi Canan?
      Hayırdır kız neyimi gördün

• Canan değil Ebru
      Tlf kapalı bir bak

Erkekler Ne Diyor 2

• Evlen çoluk çocuğa karış akşam 6 da evde yemekte ol 😂

0|0
    0|0
  • Senden geçmiş biraz kardeş

0|0
    0|0
Yükleniyor...