Sevgilim fakir ne yapmalıyım? Bu tarz sorular hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sevgilim fakir ne yapmalıyım? Sevgilim asgari ücretli ama benim gibiler zenginlerle beraber. Sevgilimi evime getiremiyorum çünkü soba yakıyoruz. Sevgilimi babamla tanıştıramıyorum çünkü babam inşaatçı. Bu soruları kim, hangi insan evladı soruyorsa ailesine evine kurban olsun. Onlar ne o eve layıklar ne de o aileye layıklar. Onlar kendilerini kullandırttıkları insanların sadece köpeği olurlar. Bu sitede bu tarz sorular görmekten iğrenir oldum. Hepinize yazık.

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bu soruları soranlar aciz insanlardan başkaları değil.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tiksiniyorum o sorulari soranlardan

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Yaşam parasız dönmüyor maalesef.

2|0
    0|0
  • Sitede gormus oldugun 10 sorudan 7 si troll ve fantazi urunu sorudur. Cok ciddiye almamak lazim genc beyinlerin yeni eglencesi bu sanirim. Psikolojilerini etkiliyor bu durum farkinda degiller

1|0
    0|0
  • aslında şunu demeliyim ki "İNSAN" kelimesini hak eden kişiler din, dil, ırk, cinsiyet, büyük, küçük, güzel, çirkin ayrımı yapmayan doğaya ve hayvanlara zarar vermeyen, ileriyi görebilen, sürekli kendini geliştiren Dünya'dan geride ve cahil kalmayan kişiye ben insan derim yani bu soruyu soran kişi insan görünümlü aslında içi bomboş varlıktır benim için.

1|0
    0|0
  • O soruların gerçek olduğuna inanmıyorum.

1|0
    0|0
  • o soruların çogu troll biliorsun di mi.. yani gerçek değil ..

1|0
    0|0
  • Tebrik ederim, insan evladı, baştacısın..

1|0
    0|0
    • İnsanlar garip.

• Azı karar, çogu zarar, özü idealdir..

• Helal sana

1|0
    0|0
  • Anlamadim soru senmk sordun elestkrmem icimmi yazdin

0|0
    0|0
    • Eleştirmek için

• Aynen sana katiliyorum erkek ya da bayan ailesiyle yasam tarziyla maddiyatla utanmamali ve kimseyi kinamamali bu dunya son bulunca hepimiz ayni yere giddcegiz insan sadece insan oldugu icin sevilmeli

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynen ama olgunluk meselesi bu..

1|0
    0|0
  • Ya fakirliği o mu seçti bu çok saçma ilerde ne olacağını bilemezsin bence ailenle düzgün biriyse tanistir

1|0
    0|0
Yükleniyor...