Evlenip çocuk yapmayı istemeyen var mı burada?

Ben ileride kimle evlenirsem ama hemen cocuk yapmak istemiyorum pek hoşlanmıyorum. Hiç istemesem iyi olur ama şu an evli değilim belki baba olmak düşünürüm ama olursa evlenip hemen cocuk yapmayı sevmiyorum. Evlilikler bile cocuk yapıp büyünce çok bozuyor dırdır gibi pek huzur bulmuyorum. Anneler bile cocuğa kızıyor bazen iyi bakamıyor ve yani olsa da sıkıntı oluyor durum... Haksız mıyım?

Bu sitede çocuk yapmak düşünmeyen varsa bir kızla tanışmak istiyorum. Bu sitede güvenilir mi bilmiyorum ama iyice tanışmak istiyorum. Ciddi düşünen varsa iyi olur benim için. 23 yaşıyım boy 1.71 esmer

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Gençsin daha bekle

0|0
    0|0
    • Ne alakası var bunu? Yaşla ne alakası var peki

• Okula liseyebile gitmedim. İşyerimde gayet iyi ve hiç sevgilim olmadı çünkü çok gereksizdi ama simdi düşünüyorum önce sevgili ciddi düşünecek olmalı birde yaşı ve gençliğe alakası yok önemlinolan anlaşılmak...

• Birde arabam var ve evimde alacağım yakında ama haberi olmayacak çünkü kızlar gözlükpara olmuş :/ birde üniversite bitecek iş bulunacak gezilip yaşanacak ondan sonra derken benim başka ayrı zaten

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben istiyorum 30dan önce baba olmak

0|0
    0|0
    • Evet öyle yani hemen cocuk yapıp sonra pek iyi gitmiyor sanki huzursuz gibi...

• ama bebek 2 3 aylık çok tatlı hemde çok seviyorum ama acele etmiyorum beklerim 25 30 arası

Yükleniyor...