Hayat bu kadar zorluyken çatışmalar yaşanıyorken dünyaya çocuk getirmek konusunda endişeleriniz var mı?

Gelecekteki bir anne adayı olarak şimdiden düşünüyorum doğudaki olayları izledikçe hayatın zorlu engelleri yaşam mücadelesi geçim sıkıntıları biz nereye gidiyoruz diye düşündürüyor beni

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Evet endişelendiriyor fakat o çocuğu cevher gibi işlemekte benim elimde.
    Ki insan korksa bile, öyle bir lezzetten nasıl mahrum kalabilir.
    Güzel anne-babak olup güzel çocuklar yetiştiririz umarım.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet çünkü dünya yok oluyo. Hadi bir çocuk getirdin dünyaya diyelim, ne kadar yaşayacak? Ne kadar kaliteli yaşayabilecek? Ne bırakıyoruz onlara? Daha iyi bir dünya için ne yapıyoruz? Karı ya da koca bulmaktan ibaret değil. Artık dünya için bir şeyler yapmanın zamanı geldi ve geçiyo

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• dogudaki çogu insan gibi yapıp yapıp salmıycaksan ortalıga bir sorun yok bence

1|1
    2|0
    • @betimsizce söyledigim şey yanlışsa öyleyim evet sahip çıkmıycaksan niye yapıyosun?

• @betimsizce ne zaman sorucaklar merak ediyorum biyerleriniz sıkışınca barış süreci diye bağrıyosunuz kökünüzü kazıycaz hala hesap sorulucak diyosun bir git allahın aşkına :D

• Sizin gibi korkak bir halkla karşı karşıya olmak soyumuzu getiriyor. 100 tane silahlı adama binlerce asker geliyor, okadarcik adamla baş edemeyip yolda yürüyene sivil halka sıkıyor, sonra bunu adil bir savaş sanıyorlar :) soyumuzu getirdiğini sanıyor.. Bu halk yuzyillardir zulmünuze baş egmemistir. Oturduğunuz topraklar bu halkın onurlu savasiyla kazanilmis topraklardir. En kötü talihimiz böyle soysuz bir irkla karşı karşıya olmak.

Sen mi kaziyosun kökümüzü, klavyeyle mi? :) Kökümüzü kaziyormus, kendini kürt genci gibi sanıyor, sokaklarda mücadele verdiğini falan.

• Bir oğul büyütmeliyim..
    Adı Deniz olmalı..

1|0
    0|1
    • Bunu yazabilmek için hesap mı açtın? Ancak can alırsınız.. Katiller..

• Aynı tedirginliklerdeyim.
    Haklısın, geçmişi çok arayacagız,.
    Sagolsun RTE toplulugu !

1|0
    1|0
  • Saçmalık.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• haklısınn

1|1
    0|0
    • Korkuyorum bende nasıl bir hayat yaşar diye

• Yok değil ama ne biliyim bazen insan cocuğu olsun ister 😁

1|0
    0|0
  • Getirmiciim

1|0
    0|0
  • Katiliyorum bu dunyaya cocuk getirmek icin artik iki defa degil milyon defa dusunmeli. Sonucta cocuk bos bir tarla ve siz o tarlaya guzel seyler ekseniz bile yabani otlarin binbir emek verdiginiz tarlanizi sarma olasiligi bir hayli yuksek bu devirde

1|0
    0|0
Yükleniyor...