Sizce çokmu fazla abartıyorum?

Sevgilimi başka bir kızın yanında gördüğümde çok kıskanıyorum ve kendimi yiyip bitiriyorum. Konuşması bittikten sonra onun yanına gidip ağzıma ne gelirse söylüyorum. Oda sürekli seni çekemem şimdi falan diyip geçiştiriyor. Ben bir erkekle konuşsam umurunda değil bana bakıp gidiyor. Acaba onu kaybetmemek için ne yapmalıyım?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• normalsin bence :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Sen zaten kaybetmişsin. Sen sevdiğin için kıskanıyorsun. O umursamıyorsa seninle amaçlari farklıdır yani anladın sen onu. Birşey yapmana gerek yok zamana bırak unut gitsin seni kıskanıcak birisini bul

0|0
    0|0
    • öyle birisi değil evi boş olduğu zaman geleyimmi desem her zaman bir bahane buluyor öyle düşünseydi keşke

• Öyleyse bunaltıyorsun senin erkek arkadaşlarının oldugu gibi onunda kız arkadaşları olucak. Hayatında sen varsın diye arkadaşlıklarınıda ihmal edicek değil. Otur konuş düzgünce ya da şaşırt onu bundan sonrası için bunaltma üstüne gitme kadar. Kendini yiyip bitirme. O zaten senin niye gidip ağzına geleni söylüyosun. Hepimiz yaşıyoruz kıskanıyoruz bir şekilde fakat ayarini tutturmak bunaltmamak lazım.

• yokabartmıosn

0|0
    0|0
  • Kaçan kovalanır
    Bence bu açıdan bak

0|0
    0|0
  • Komple Kaybet bence

0|0
    0|0
  • Senin yaptıgın doğal bişeyde sevgilinin çekemem lafı sakıncalı bırakır yani seni

0|0
    0|0
  • hacı sen benim olsan diğer kızların cenaze namazını çoktan kılmıştım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...