Kızlarla arkadaş olamıyorum ben?

Erkeklerle iletişimim gayet normal ama kızlarla artık konuşmaya bile çekiniyorum. Çete gibiler. Kendilerinden olmayanı dıslıyolar sanki. Biz kız olarak bunu söylemek çok kötü ama en azından benim okulum daki kızlar öyle. Onlarla arkadaş olmak için neler yapabilirim? Veya uzak durup kendi halimde mi takilayim? Lütfen ciddi yorumlar yapın çünkü okulda samimi arkadaşım olsun istiyorum. Saçma yorum yapacaksanız basma sorulara gidin.

0|0
5|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Haklısın bence ama illaki bir gruptaki ve bilirsin ya Sonuçta herkes değişik Yani sana duyan bir grup vardır illaki

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 4

• Ya cidden biz kızlar çok kötüyüz.

Erkeklerle olan arkadaşlık ilişkilerime bakıyorum da, hiç kıskançlık yok, çekememezlik yok, arkadasından kuyu kazmak yok.

Keşke biz kizlar da arkadaşlık konusunda erkekler gibi olabilsek.

1|0
    0|0
  • Kadınlar takıntılı, sıkıntılı tipler. Kız arkadaşlarımla konuşurken 2 kez düşünüyorum, yanlış anlaşılırım diye. Olmamak bence daha iyi. bir tane yakın kız arkadaşın olsun yeter.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle haklısın. Kızlar kendi gibi olmayan insanı ötekilestirir. Seni istemeyeni sen de isteme. Allah karşına hayırlı insanlar çıkarsın :-)

1|0
    0|0
  • Valla ben de hemcinslerimden uyuz oluyorum :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...