Yurtdışından geldim Türk kızları kadar iğrenç, bakımsız, kötü, kaprisli kızlar görmedim doğru mu?

Japonyada doğdum büyüdüm Nagoya'da Annemin işlerinden dolayı 1 senedir Türkiyede yaşıyoruz Babam Japon. Türk kızları kadar nazlı kaprisli bakımsız şişko tarzım değil bir kız topluluğu görmedim kimse kusura bakmasın sizlerin görüşleri nedir? aşırı tripliler birde. Justin ağabey bile doğrusunu söylemiş bakınız.

Yurtdışından geldim Türk kızları kadar tarzım değil,bakımsız, kötü, kaprisli kızlar görmedim doğru mu?

Güncellemeler:
hahahah kıskananlar çatlasın

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• O zaman yürü koçum hadi geldiğin yere.

2|1
    0|0
    • sanane be Annem Türk yaşarım burada eleştiride mi yapmayalım öylesiniz kızım

• Annende tarzım değil, kötü, kaprisli, bakımsız o zaman.

En İyi Erkek Görüşü

• abinin izinden git o zaman boybelieber

1|0
    0|0
    • haha defol git be aptal bütün dünya peşinde onun sen ne diyorsun

• Justinin fanlarina bakarsan cogu cocuktur daha liseye bile baslamayan bir cok seyin farkinda olmayan cocuklardir anlasilan abin sana cok sey katmis hayat hakkinda neydi bey beybi beybi uuuuu ye bide bana hakaret etme ezikligin kendini gizliye almandan belli neyse 16 yaslarinda birisin galiba sana soyleyim abinden pek ogrenegin sey yok abin bir gun unulur gider sen en iyisi kendini ispatlamis sarkilari efsane olmus santcilari dinle bil ki cok sey ogrenirsin

Kızlar Ne Diyor 4

• şuna birisi geri soru sorsun kendisini 9 ay karnında taşıyan annesi türk değilmiymiş

2|1
    0|0
  • Yoo cogunlugu gayet dikkat ediyor.

1|0
    0|1
  • Herkesin hayatına kimse karışamaz

0|0
    0|0
  • Annen türk farkındasın dimi mal

1|0
    0|0
    • aptallığını belli ettin

• Zeki olduğumu iddia etmemiştim

Erkekler Ne Diyor 2

• jastoya abi çeken birini dikkate alamam:))

1|0
    0|1
    • ajdara abi çekelim o zaman...

• De get u l a n. Kedi uzanamadığı ciğere mındar dermiş.

2|1
    0|0
Yükleniyor...