#CINE5 'in Kapatılması Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

SerKan1923
#CINE5 'in Kapatılması Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Karıncaların Film Çevirdiği Kanaldır ( ! ) :D

Cem UZAN'dan Bile Efsane Olan Kanaldır.

Eski Kocaeli Belediye Başkanı Sefa SİRMEN'in Kocaeli İlindeki Vatandaşlarımıza Uzun Bir Süre Bedava İzlettiği Kanaldır.

Show TV Sefa SİRMEN İle Uğraşmaya Başladıktan Sonra Yayın Kesilmiş Nitekim Bazı Kocaelili Vatandaşlar TV Kartı ve Yardımcı Programlar İle Uzun Yıllar Yine Bedava İzlemişti.

Bir Zamanlar #Fenerbahçemizin Maçlarını İzlediğim Kanal..

Bazılarının Gece 12'den Sonrayı Beklediği Kanal..

Türkiye'de İlk Decoderlerin Eve Girmesine Sebep Olan Kanaldır

Gözünü Kırpmadan Bir Süre Sonra Şifresiz Görüyorsun, Yine Aynadan Bakarsan Şifresiz Görüyorsun ve Ters Bakarsan Şifresiz Görüyorsun Vb. Şehir Efsanelerine Sebep Olan Kanal.

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @CeyCess @EskiKurtlardan @HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @NikotinKolik @pilav_ustu_az_kuru_2 @turgay2 @UntilTheGrave @Zibidi_Gonzales_06

@adıyook @Alooğ @Asmalı-mescit @ayfonuolmayangörl @benaslındayoğumm @Kızılcıkk @MerveKOYUN @minik_şirine @RenkliRuya

#CINE5 'in Kapatılması Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?