#CINE5 'in Kapatılması Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

#CINE5 'in Kapatılması Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Karıncaların Film Çevirdiği Kanaldır ( ! ) :D

Cem UZAN'dan Bile Efsane Olan Kanaldır.

Eski Kocaeli Belediye Başkanı Sefa SİRMEN'in Kocaeli İlindeki Vatandaşlarımıza Uzun Bir Süre Bedava İzlettiği Kanaldır.

Show TV Sefa SİRMEN İle Uğraşmaya Başladıktan Sonra Yayın Kesilmiş Nitekim Bazı Kocaelili Vatandaşlar TV Kartı ve Yardımcı Programlar İle Uzun Yıllar Yine Bedava İzlemişti.

Bir Zamanlar #Fenerbahçemizin Maçlarını İzlediğim Kanal..

Bazılarının Gece 12'den Sonrayı Beklediği Kanal..

Türkiye'de İlk Decoderlerin Eve Girmesine Sebep Olan Kanaldır

Gözünü Kırpmadan Bir Süre Sonra Şifresiz Görüyorsun, Yine Aynadan Bakarsan Şifresiz Görüyorsun ve Ters Bakarsan Şifresiz Görüyorsun Vb. Şehir Efsanelerine Sebep Olan Kanal.

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @CeyCess @EskiKurtlardan @HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @NikotinKolik @pilav_ustu_az_kuru_2 @turgay2 @UntilTheGrave @Zibidi_Gonzales_06

@adıyook @Alooğ @Asmalı-mescit @ayfonuolmayangörl @benaslındayoğumm @Kızılcıkk @MerveKOYUN @minik_şirine @RenkliRuya

0|0
8|16

En İyi Kız Görüşü

• Hiç farkında bile değilim eksikliğini hissetmeyeceğim nitekim tv izlemiyorum.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 15

• Bizde bir adet vardır bir iş tuttumu herkes onu ele geçirmeye çalışır.. Çünkü dünyada en çok kardeşim çocuğu yetişen ülke biziz.20 kardeş 400 kuzen ve iki misli kuzen sıçırtması olan başka ülke bulamazsınız.

0|1
    0|0
  • Bir dönem şifresiz göstermek için spreylerin satıldığı efsane kanal :D

0|1
    0|0
  • Cine 5 gece 12 den sonra çok güzel kanaldı çok takip ederdim cine5 ne yaptı kapatıldı anlamadım şimdi zaten izleyici kitlesi aşırı az olan bir kanal cine5 reklamları görülmüyor #türksatmıarapsatmıbiliyorumartık tişikirler :)

0|1
    0|0
  • Zaten anlamsız bir kanalda kapatılması iyi oldu bence.

0|1
    0|1
  • Çocukluğumda en çok izlediğim kanaldır. Sürekli ''Eğer 8 yaşındaysanız hayat gerçekten çok zor'' diyen sarı saçlı Cedric çizgi filmi yayımlandığı için.

0|1
    0|0
  • Cine5 kapandı mı :o Daha doğrusu hâlâ aktif miydi? Herhalde 20 yıl önce denk gelmişti sörf yaparken tv'de

0|1
    0|0
  • eskiden maçlar cine5 te di cine 5 yerini digitürk aldı

0|1
    0|0
  • Cem uzan'nın ahı tutmuştur bir döneme damga vurmuş bir kanaldı.

0|1
    0|0
  • Efsaneydi bir zmanlar hatta lig maclarini yayinlayan tek kanaldi.

0|1
    0|0
  • ohaa o kanal duruyor muydu ki :) bi' efsane daha tarih oldu desene :/ ah ahh emmanuelle aplamız burada olsa da anlatsa..

0|1
    0|0
  • eskiden iyidi bu kanal son bikaç yıldır işi bitmişti zaten

0|1
    0|0
  • Beni özleyin anacım

0|1
    0|0
  • Show tv uzantısı olan bir milletin ahlak yapısını bozmak için kurulan ilk tv kanalı olan
    rtükün iş yapmadığı dönemlerde çok kazanan tek kanal

kapansa ne olacakki harcadığı nesiller aile kurmuşken

0|0
    0|0
  • bir arkadaşın telafuz hatası olarak cinsel 5 dediği kanaldır

0|0
    0|0
  • Cine5 kapatılmadı bro yayınları devam ediyor. Şifreli yayınları son buldu sadece

0|0
    0|0
Yükleniyor...