Herkes dostuyla tanıştığı ilk günü anlatabilir mi :D?

Dostunuzla ya da çılgınlıklar yaptığınız biriyle tanıştığınız ilk gün, nasıl arkadaş oldunuz, ilk izlenimler nasıldı :D bakalım nasıl hikayeler çıkacak

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• 4-5 ay önce bir arkadaş ortamına gidecem dediler moruk gelirken kendinede bira al. 3 tane kırmızı tuborg aldım bilenler bilir kaya gibidir betona vursan ikiye böler. herneyse almışım işte malzemeleri mekana 100 metre kala baktım bir tane 22-23 yaşlarında adam telefonda birine sayıp sövüyor sarhoş olduğuda belli yani. napayım benimde gözüm değmiş buna buda kızmış döndü bana vay efendim sen bana ne diye bakarsın falan filan baktım olacağı yok poşeti salladım salladım bunun kafaya bir koydum tenekeler patladı ikimizinde üstü başı bira oldu bir tanede tekme koydum. orada bırakıp gittim eve girdim öylece otuyorum dediler bişey almamışsın dedim içmeyecem falan o sıra tanımadığım dallamanın teki balkonda bağırmaya başladı "lan bizim murat eve sürüne sürüne geliyor gidin getirin şunu" dedi bende dedim noluyor ya ne sürünmesi merak ettim hacı adamı bir getirdiler benim az önce kafasına poşeti geçirdiğim eleman. durumu bizimkilere anlattım kahkalar havada uçuyor benim elemanda kitlenmiş tip tip bana bakıyor sonra bir an tebessüm etti orada tanıştık muratla şimdi haftada 2-3 kere çıkar sahilde demleniriz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hangi dostum?

0|0
    0|0
  • Valla ben birisiyle tanıştım 2 gün sonra araba çarptı öldü onun için artık kimseyle tanışmıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Lise 2 deyiz :D okula yeni gelmisti. Bende sinfin lideriyim :D zil calinca herkes cikti bende telde konusuyordum :D onun yalniz oldugun gordum. Telde konusmam bitince yanina gidip iyimisiin falan dedim. Gel gidelim biraz bahceye dedim. Tamam dedi. Iste nerden bilirdim ki en iyi arkadasim olucak :D daha sonra yedigimiz ictigimiz ayri gitmedi :) birlikte aglar birlikte gulerdik :)

0|0
    0|0
  • Liseden mezun olmuşum. Ablamında oğretmenlik yaptıgı illet bır dershanede ögrencilik günlerıne baslamısım. Ablamın beni dersinden attığı o gunlerden bırınde ındım aşaği oturdum banka , yanıma kızın bırı geldi oturdu. Bizim sınıftandı ama dıkkatımı ceken bı yanı da yoktu. Ağlıyor. Bir dal sigara uzattım. Kullanmıyorum ama dedi o an yaktı sigarayı. Omzuna başımı koydum bıraz konusmaya basladım. Sakinledi. Kafamı kaldırdığımda bildiğin gülüyordu. Aşk acısıyla oturdu o gün yanıma. şu an mutfakta kahvemi yapıyor. Bir 8 sene kadar oldu. En yakınım, en kıymetlim oldu.

0|0
    0|0
  • Lisenin son yılıydı ve ben okul değiştirmiştim kimseyi tanımıyordum sonra canım arkadaşımla tanıştım böyle bir sohbet bir muhabbet iyi ki de tanışmışız😃

0|0
    0|0
Yükleniyor...