Sizce yazsam nasil bir karsilik verir?

Biri var bu sitede daha yakindan tanimak dusuncelirini bilmek belki iliski degil ama sohbet edip dertlesebilicegim bir arkadasim olmasini istedgim biri. yani benden hoslanicagini dusunmuyorum ama on yargisiz iyi kalpli ve bu sitede kolay kolay denk gelinmiycek kadar temiz geliyo bana. onu ustun falan gormuyorum sadece o insanla en azindan iyi arkadas olmak istiyorum. sanal iliskilere karsi degilsem de dusunmem. ama arkadas cok edindim o da arkadasim olsun isterim cunku eminim ki sohbeti kaliteli bir insan ve kolay kolay boyle insanlari bulmak zor. bir cesaret yazsam mi sizce?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Sohbeti düzgün insan bulmak zor gerçekten hak veriyorum sana benimde çevremdeki insanlar öyledir. Sohbeti keyif alınacak insanlar ile konuşurum eğer ki öyle birini bulduysan çekinme yaz neden geri çevirsin ki seni iyi kalpli bir insan. :)

1|0
    0|0
    • Tesekkur ederim ama iste herkes boyle iyi niyetli dusunmuyo malesef

• Tesekkur ederim goruslerin icin

• rica ederim..

En İyi Kız Görüşü

• Yok aman uzak dur
    Sen içini acarsin adam sana ruh hastası der
    Burası böyle bir yer

0|0
    0|0
    • O da dogru iste ondan korkuyorum

• Inan üzüldugunle kaliyorsun
      Hele seni yok sayıp
      cevap bile vermezse cokersin

• Biliyorum hassasim zaten😒

Erkekler Ne Diyor 12

• Bir uyuz gittim ki amaaaan.
    Bu ne la?
    Sırf adam iyi birisi diye sohbet et, dertleş, tüm sıkıntılarını dertlerini anlat, kafasını kendi sorunlarınla şişir, adamın vaktini çal, meşgul et sonra git it kopuk uğursuzla çık eğlen gez toz...
    Ohh. Ne ala memleket ya!
    Bu yüzden burnunuz boktan kurtulmuyor ya...

0|0
    2|0
    • Sen düşüncesiz miisn he falan misin.. kendi kuyruk acilarin yuuznden beni tanimadan nasil yargilarsin. ne itici ve cahilce bir yaklasim.

• Tükendi kız, bitti bana laf sokucak diye...

Yahu sen kimsin önce onu bir düşün, düşün önce. "Gizli"sin değil mi?

Bir de bunu göz önünde bulundurarak ta eeeeen baştan oku bakalım.

ya da laf sokma çabası içinde debelen dur.
      Eee bugün nasılsın? :D

• Sen gercekten manyagin tekisin seninle. ugrasilmaz kimlik arayisindayim ben ondan gizliyim abicim hadi hayirlisi😅

• birisiyle tanışmak için cesarete ihtiyacın yok sen ayıp bişey yapmayacaksın sonuçta yaz tanışmak arkadaş olmak istediğini belirt en fazla hayır cevabını alacaksın bişey kaybetmezsin

1|0
    0|0
  • Yaz tabi durduğun kabahat canım benim. Kötü birşey değilki. Aklına takılan birşey olur paylaşırsın, sorarsın özelden olmadı. Karşı tarafda onore olur. Nasıl olsa kimliğin gizli. Zaten burdaki amaç kafa dağıtmak birşeyler paylaşmak değilmi? Sırf aşk olayları olsa benim bile burada işim ne? Evli adamım otururum oturduğum yerde...
    Sen beni dinle, yaz konuş , kafanı dağıt falan... Korkma ağzına tokat vurmaz :) Alttarafı engeller ya da istemez falan işte. Çok da fifing dersin yapcak bişi yok...

0|0
    0|0
    • Gizli mesaj atilsa hemen atardim beni yanlis anlar azarlarsa diye korkuyoruum. aslinda boyle cekingen biri de sayilmam ama neden boyle oldum bilmiyorum ki

• Hadi hayırlısı, senin adına çok sevindim canım benim...

• Tesekkur ederim abi onemli bisey degil zaten😅

• ben mi?:DDDDDD

0|0
    0|0
  • Aklina bisi geldiyse ve mantikliysa kesinlikle yapmalisin bence cesaretini topla ve ona yaz

1|0
    0|0
  • dürüst ise, kalbin yaz diyorsa yaz gitsin.. ne kaybedeceksin.. keşke dememek için.. sorularla boğuşmamak için yaz derim

0|0
    0|0
    • İyi bir insan oldugunu hissediyorum ama tepkisi korkutuyo

• anlıyoeum.. bir şey kaybetmeyeceksin.. kötü bir şey vs derse yazmazsın olur biter

• Yazanda ölüyor yazmayan da yazmaktan zarar çıkmaz

0|0
    0|0
    • İtici gelirim negatif bir cevap verirse diye korkuyorum

• En azından içinde kalmaz ama zannetmiyorum itici olacağını

• dürüst biri olduğunu düşünüyorsan yaz gitsin

0|0
    0|0
    • Kesinlikle durust ve samimiyim bir beklentim de yok sohbetini istiyorum sadece

• o halde yazmalısın

• Umarim on yargisiz biridir

• Açılın gençler bende bahsediyo 8)

0|0
    0|0
  • yaz gitsin ya

0|0
    0|0
  • Tabikide yaz

0|0
    0|0
    • Kolay olsa keske

• Belli olmaz insanlar gorundugu gbi cikmayabiliyo

• Orası öyle korkma bu kadar !!!

• Yaz bence. O kişide bunu bekliyodur. Emin ol :)

0|0
    0|0
    • Yaa sanmiyorum ki neden beklesin kim bilir kimler yaziyodur ona beni siradan gormesini istemiyoruuum

• Düzgün konuşan bir insan her insanla konuşur. Düzgün şekilde mesaj atarsan ve niyetini izah edersen konuşur seninle

• Anliyorum tesekkur ederimm

Kızlar Ne Diyor 1

• hım yaz derim istiyoran. açık olayım kimmiş bu merak ettim. bu sitede böylelerine rastlamak zor :)

0|0
    0|0
    • Valla inan bende sasirdim ama emin olamiyorum kii

• Kim oldugunu sorma ama soz mu😅

Yükleniyor...