Aramızda ateist var mı? Varsa neye inanıp neye inanmadıklarını açıkça yazabilir mi?

Aramızda ateist var mı? Varsa neye inanıp neye inanmadıklarını açıkça yazabilir mi? Nedenleriyle beraber, şimdiden teşekkür ederim :)

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bildiğim kadarıyla ateist insanlar bir yaratıcının olduğunu kabul eder fakat ilahi bir varlığın olduğuna inanmazlar. Bir kaç öyle arkadaşım var o bana onlar gibi olanların çoğunun kur'anı okuyup aklındaki soruların yanıtını aramaktan çok fazla detaydan dolayı olduğunu söyledi ne kadar doğru bilemem

0|0
    0|0
    • senin anlattığın ataist değil
      deistin tanımını yapmişsın

• @Whakaari çok net bildiğimi iddia etmiyorum bana söyleyen o şekilde söyledi bir araştırmaya girmedim şu zamana kadar hakkısındır belki

Erkekler Ne Diyor 6

• Allaha inanmıyorum. İzafiyete, Termodinamiğe, Yıldızlara, Kozmosa inanıyorum. Çünkü beni Bilimin veya Doğa'nın doğru ya da yanlış bir gerçeğe götürebileceğine inanıyorum.

1|1
    0|0
  • yaratıcının olmadığına ve bilimin gücüne inanırlar.. herşey kendiliğinden zamanla oluşmuş onlara göre... ne tesadüfki herşey sistemli bir şekilde çalışıyor... kusursuz bir genetiğe sahibiz... hayvanlardaki kusursuz içgüdü... bu insanlar her çağda vardı.. hep bir kanıt isterler... allahı egoist bir tanrı diye aşağılarlar... olmadığına inandığı bir yaratıcıyı aşağılamakta komedidir...

0|0
    0|0
  • Tanriya, yasamdan sonra bir hayata, ruha, cine, periye inanmiyorum.

0|1
    0|0
  • ateistim hiç bir şeye inanmıyorum sana da inanmıyorum sen kimsin

0|0
    0|0
  • Adamlar bişey e inanmıyor smmdösösö

0|0
    0|0
  • panteistim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0