Bakarmısınız lütfen?

Merhaba ben 24 yaşındayım sorum yok sadece üzgünüm.. Hukuk fakültesi okuyorum şu an benim annem ve babam ayrı ananemle dedem bakıp büyüttüler bu yaşa kadar getirdiler Allah razı olsun annemle görüşmüyoruz yanlış bir kişiyle evlendiği için babamlada mahkeme kararı olarak görüşmüyorum ben. Ananemle dedem sürekli bana baktıklarını yüzüme vuruyolar Allah bin kez razı olsun bu zamana kadar baktılar ama Ağrı'ma gidiyor bir tartışma olduğu Zaman keşke büyütmeseydik başımıza dertsin gibi cümleler sarf ediyolar gerçekten içim kırılıyor bu durumda ne yapmam gerektiğini kestiremiyorum

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Hani ne kadar umursamaz olmaya çalış desem de olmaz yeterli olmaz anlayabiliyorum seni ben ne kadar fikir versem de sen bir bayansın. Ben olsaydım kendi hayatıma bakardım yani eve çıkardım bir yandan çalışırdım okuyorsam ev arkadaşları bulurdum belki böyle bir imkanın olabilir ama bayansın sonuçta bilmiyorum ama yapamazsın demiyorum elbette yapabilirsin. Çok farklı geldi yaşantın bilmiyorum hayatında biri varsa onunla mutluysan evlenebilecek yaştasın buda bir çözüm ya da dediğim gibi kendi hayatına bak bir süre daha kafan şişer sonra bunlara alışık bir yapıda olduğundan daha güçlü olursun daha düzgünde olabilir yanlış anlaşılmasın dediklerim sadece fikir ama cidden üzüldüm. Allah kolaylık versin kardeşim..

0|0
    0|0
    • Okulumun son yılı olduğu için derslerimi aksatamam eve çıkarsam eğer benim için daha zor olucak çünkü dersler çöl ağır gece gündüz çalışıyorum bundan dolayı arkadaşlarla veya yurtta benim için kolay olmaz hayatımda hemen evlenebileceğim biri yok sadece şu an erkek arkadasım daha askerliği var oda okuyor. Teşekkür ederim

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• annenin senin üstünde olduğu kadar seninde onda hakkın var. O şekilde konuşmaya hakları yok tabiki.. Bence karşındaki annende olsa seni üzmesine izin vermemelisin.. Anladığım kadarıyla kendi ayakların üzerinde durabilicek birisin. Hayatı yaşa bu olaylarıda sıkıntı etmek yerin tecrübe et kendine ve ileride çocuğunu bu tecrübeyle büyüt...

0|0
    0|0
    • Son senem zaten direk avukatlığa başlıycam. Bunların hepsi bana ders tabiki.. Annemle ilgili hiç bir alakam yok babamlada ananemle dedem anne ve baba konumunda fakat onlarında tartıştığımız için böyle söylemeleri çok canımı acıttı

• ananeyi anne diye okumuşum k. bakma.. Dediğim gibi kimsenin seni üzmesine izin vermemelisin kim olursa olsun.. Sana mutluluğunu kimse vermez sen kendini mutlu etmezsen.. Kimsenin ağzından çıkan laflar yüzünden kendini üzmene hiç değmez..

• Teşkkür ederim..

• Ayıp ediyorlar gerçekten

0|0
    0|0
  • Sabırlı olmalısın zor şeyler yasiyosun belli

0|0
    0|0
    • Bugüne kadar paylaşmadım kimseyle okuluma kişiliğime yansımasın diye ama bugün dayanamadım..

• Bugün nasiliz kusura bakma yazmak istemedim ama seni merak ettim moralin iymi

• Çok teşekkür ederim iyiyim çok sağolun

Kızlar Ne Diyor 1

• 24 yasindasin artik bazi seyleri kendi basina yapman gerek bence part time bir is bulup arkadaslarinla eve cikabilirsin mesela zaten boyle bir karar aldığında onlarin da maddi yonden destek cikacagini dusunuyorum

0|0
    0|0
    • Son senem olduğu için çalışamam adliyedeyim sürekli avukat yanında stajyerim şu an daha çok derslerime yüklenmek zorundayım

• stajyerlerde para almiyor mu?

• Geçinebilecek kadar değil.

Yükleniyor...