Lokanta / Restoranlar Da Neden Tek Kişilik Masa Yok?

Yalnızlar neden düşünülmez?
Ben yemeğe illa biriyle mi gitmek zorundayım?
4 kişilik masaya tek başına oturunca insan depresyona girer be :/

Lokanta / Restoranlar Da Neden Tek Kişilik Masa Yok?

Neden, Neden, Neden?

:/ :/ :/

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• İnan aklımı okudun hee şimdi birden alakasız şekilde onu düşünüyordum. Neden hiç öyle masa yok diye :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Oha evet
    Sedef isyan çıkaralım mi ülkede ekşın olur cjxjjxx

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Tek kişilik masaya 4 kişi oturamazsın ama 4 kişilik masaya tek kişi oturabilirsin sorun ne yani? Sorgulayacak bir şey arıyorsan niye bu kadar saçma sapan sorgulamalar yaptığını sorgula. Ahahah nasıl soktum ama lafı ahahah. Kaçar ben cevap yazma sakın.

3|1
    0|0
  • Kanka, tek kişilik olsa daha kötü. Düşünsene yanından geçen ve yan masada oturan kişiler "mala bak ak salağı, yalnızlıktan geberecek" diye düşünse daha kötü. En azından 4 lu masada millet daha feleni vardır belki diye düsünür 😁😂

1|0
    1|0
  • ah sorma :/

1|0
    0|0
  • Takıldığın mekanla ilgilidir Karaköy taraflarında var çoğu yerde öğle arası yalnız yemek yiyen bir dünya insan...

2|0
    0|0
  • Orada asıl güzel olan tek başına, 4 kişilik masayı kaplamaktır zaten. Ben çok zevk eğlenirim. Barda, kafede de bu şekilde yaparım.

1|0
    0|0
  • Haklısın

1|0
    0|0
  • haklı...

1|0
    0|0
    • Ne kadar da haklı bir kız 8)

• boşu boşuna yer kaplar çünkü onukoycağına biraz daha büyük 2 kişilik ya da 4 kişilik masa koyar daha ekonomik olur :D

1|0
    0|0
  • Çok yer kaplar 😏😌

1|0
    0|0
  • Yalnızlar restoranı yapıcam ya çiftler giremez!

1|0
    0|0
  • Tek basina yemek bile yenmiyor ya ondandir

1|0
    0|0
    • Yooo yiyorum ben :D

• Bende yiyorum ya ama iyi olmuyor sokaktan gecen birine gel sana yrmek ismarlayim yeter ki yemegi tek yemeyim demeyi dusunduydum. d

• mantıklı aslında olması lazım

1|0
    0|0
  • Tek kişiyi 4 kişilik masaya oturtabilirsin ama 4 kisiyi tek kisilik masaya oturtamazsin 😊

1|0
    0|0
    • Bütün masalar tek olsun demedim ama kıyıya köşeye 2 3 masa koyma fikri güzel

• Ben sektörün içindeyim ordan biliyorum hiçbir işletme sahibi tekli masa koymazz getirisi yok çünkü

Kızlar Ne Diyor 2

• görüntü kötü olur :D

1|0
    0|0
    • Bütün masalar tek olsun demedim ama kıyıya köşeye 2 3 masa koyma fikri güzel :)

• Haklısın kanka :(
    Ben bunu hic dusunmemistim isyan edelim :(

1|0
    0|0
Yükleniyor...