Neden kürt kızlarıyla dalga geçiliyor?

Lise sondayım Hangi okula gitsem kürt kızlarıyla dalga geçiliyor mesela benim babam da kürt ben rengimi belli etmiyorum ama üzülüyorum :(

0|0
15|34

En İyi Erkek Görüşü

• kardeş aslında asla böyle yapılmıyor ya da yapılmak istenmiyor ama ne yazık ki 30 seneyi aşkın bir süredir olmadık yere Kürtler ve Türkler bir birine düşman edildi, O yüzden iki tarafta düşman gözü ile bakıyor umarım bunun bir Dış oyun olduğunu Kürtler anlar ve Türkiyeyi Anavatan olarak kabul eder ve sorunlarda biter

3|1
    0|0
    • Evet oyunun farkındayım, insanların bunun görememesi üzücü

• evet umarım bir gün görülür

En İyi Kız Görüşü

• onların dengesizliği. Ben de Kürtüm iyi o zaman ben de Türk kızlarıyla dalga geçeyim. Tamamen ırkçılık. Hem sen de sakın ırkından utanma, çekinme çünkü o bizim en büyük hazinemiz. Ve malesef yurdum insanının büyük bir çoğunuğu bu hazinenin farkında değil. Ülkemiz o kadar ırka kucak açmış ki bununla gurur duyacakları yerde aşşağılamak onların seviyesizliğini gösterir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• Yahu şu Kürtlerde de ne dışlanma iç güdüsü var.. 33 sene bir yerde kürtlerin aşağılandığını dışlandığını görmedim.. Çıkın artık bu ezilmişlik psikolojisinden..

8|8
    3|4
    • Yaşadıgın yerle de alakalı bir durum

• sen kürt değilsin insansın kardeşim. dalga geçenler maalesef insan değil. zamanla anlayacaksın, insanın insana saygısının olmaması onun cehalt sahibi kişiliksiz biri olduğunu gösterir. çocukça davranıyorlar onlar da birgün büyüyüp hatalarını anlayacaklar üzme kendini.

4|2
    0|0
  • Maalesef kürtlerin çok büyük bir kısmı kendisini aşağılık görüyor ve mazoşist tavırlarla kendi kendilerine eziklik hissesiyorlar.

Bizim sınıfta da bir kız vardı sürekli olarak dışlandığını iddia ediyordu ama kimsenin onu salladığı dahi yoktu 😊 sende de bu his var.

0|1
    3|1
    • Ya lütfen yaa ortada birşey yokken neden böyle hissedelim, saçını yapıyor diyor nasıl olmuş kürt gibi deniliyor örnek veriyorum birşey yapıyor kürtmüsün bu tarz şeyler

• Evet evet haklısınız :) biz de aşağılık kompleksi var demi kürdüm deyince allah kitap sövüp dışarı atan siz değilsiniz zaten :) biz de problem var siz meleksiniz

• Bak bu mesela aşağılık kompleksidir 😊
      Turk kürt ingiliz ya da afgan olman benim umrumda dahi değil bunu net olarak ifade ettigim halde hayııır bana küfür ettin diyorsun 😊 seraxwe rake kece kurdan

• Dışlama yok ya o kadar ilkokulda ve lisede üniversite kürt arkadaşlar vardı bayan dışlanmıyorlardı bazen afedersiniz dışlanıyoruz diyorsunuz dışlama görmedim hiç bu yaşıma kadar pkk muhabbeti edenleri dövüyoruz o başka onu da yapmayalım mı arkadaş :D

1|0
    0|0
  • Adi ustunde kurt olduklari icin. En nefret ettigim irk her turlu pislik bunlarda. Uyusturucu, Ensest vs. vs.
    Ayrica cogu terrorist vede cogusu kisilik olarak kiro maganda cahil insanlar. Hayatimda cok kurtle karsilastim ofadan biliyorum burada deneyim konusuyor. Ayrica kurtler cok tipsiz

2|1
    3|1
    • Birde les gibi kokuyorlar adam gibi kokan bir kurt gormedim hayatimda.

• Turklerde mukemmel degil ama kurtlerden kat be kat daha iyiler. Ayrica bende turk degilim Yari rum yari ermeniyim.

• Senin kendi düşüncelerin birşey diyemem.

• cehaletten

1|0
    0|0
  • pkk yı destekleyenler var ya onlar yüzünden size şey ediyolar

2|2
    1|0
  • çocuk aklı işte
    ama burada senin de onların düşündüğü kürt modeline bürünmemen önemli
    bazıları hata yapıp önyargıyla yaklaşır ama sen bu önyargıya karşı çıkarken onların düşündüklerini yapmaya başlarsan işler kısır döngüye kısılır kalır
    tıpkı bazılarının kürtler terörist önyargısı gibi sen buna karşı çıkarsın tamam ama buna karşı çıkmak için eline silah alıp dağa çıkar ya da askere polise ya da sade vatandaşa silah doğrultmaya onlara zarar vermeye kalkarsan o önyargıyı doğrulamış olursun bunun gibi kısır döngüye hapsolmak da yine en çok sana zarar verir
    önemli olan kişiliğindir ırkın dinin rengin görünüşün sesin vs değil ;)

0|0
    1|0
    • Her kürt pkk'lı değil

• buyur burdan yak yahu ben öyle mi dedim örnek verdim ki verdiğim örnekte de bu bir önyargı olarak geçiyor yani örneğimde bile böyle bir ithamda bulunmuyorum anlaşılmıştır umarım lütfen hemen önyargıyla bakmayalım birşeye ;)
      ayrıca şunu da belirtmek isterim ki terörün ırkı yoktur terörist teröristtir ne bir teröristin ırkından dolayı onu savunun ne de bütün bir ırkı terörist ilan edin

• Çok yanlış bir düşünce

2|0
    0|0
  • Irkçılık bir hastalıktır. Vatan haini değilsen utanma aslını inkar etme arkadaşım.

2|0
    0|0
  • Bir tane Kürt kızı var benden küçük ama ben onu çok seviyorum

2|0
    0|1
  • Seviyesizler sınıfındakileri kafana takma. Ne derlerse desinler sen kendine en hayırlı olan yoldan ilerle. Onlardan daha iyi ol ve ağlat :)

1|0
    0|0
  • agzının paylarını versene susacagına.

1|0
    0|0
    • tek kürt benim okuldaki hocalarda biraz kürtlere tersler ama okulum cok iyi oldugu için susuyorum yoksa elbette ki sessiz kalmam :)

• Sen bana mesaj atsana benim sevdiğim kızda kürt sana bişeyler anlatmak isterim ve bir konudada görüşünü almak istiyorum

0|0
    0|0
  • o lanet olası güçlerinde istediği bu değil mi. kardeşliği yok etmek. ne yalan söyliyim başarıyorlar da...

1|0
    0|0
  • ırkçıların bir de bu yanı var kürdün yanında kürde laf söyleyemeyecek kadar korkaklar :) yan mırın yan azadiya welat

0|0
    0|0
  • Onlar b*kun cocukları bakma sen.

0|0
    0|0
  • abine sor

0|0
    0|0
  • beyin ufak arkadaşların ondandır

0|0
    0|0
  • hangı sehırde oluyor bu zeytınburnundada herkes onları guzel bulurdu

0|0
    0|0
    • mersin

• Yok hayır Türk sayısı da oldukca fazla...

• orada hiç yaşamadım arkadaşlarımdan duydugum kadarıyla söyluyorum rengten dolayı mı dalga gecıluyor

• Gereksiz insanlar.. Genelde aptall olur o tarz insanlar..

0|0
    0|0
  • dalga geçenlerin insanlıktan ders almadığı belli

0|0
    0|0
  • Ben Türk kızı Türküm diyeceksin

0|1
    2|1
  • Dalga geçenlere sormak lazım

0|1
    0|0
  • Hayir'ya.. sizin karisiniza iki he cikmistir!

0|0
    0|0
  • kürtler kokuyorlar nedense ben hiçbir zaman tercih etmedim.

0|1
    0|1
    • her kürt aynı değil ki, türkün de kokanı vardır illaki :)

• Orası öylede yıkansada bir koku oluyor bu ırka mensup insanlarda İranlılar gibiler İRANLılarda ne kadar yıkasan yıka kokuyor :D

• Ben dadaşım türküm sende belli et kürdümde utanma darılma bagırrr ama öncesinde ben müslümanım de

0|0
    0|0
  • çok aldırmayın herşeyle dalga geçiliyor eğlenmesini bilin

0|0
    0|0
  • kim çıkardı şu ülkede bu olayları ayrımcılığı arkadaş adam diyarbakır şivesiyle konusurdu kimse demezdi nerelisin birisi karadeniz şivesiyle konuşurdu aynı olay herkes için aynıydı bu durum. şimdi bir kelime etsen bırak nereli olduğunu oturduğun ilçeye kadar ayrıştırıyorlar. herkes bu vatanın vatandaşı deilmiydi hepimizin devleti deilmiydı bu devlet?

0|0
    0|0
    • Ben burada Diyarbakılıyım demeye cekiniyorum cünkü ayrımcılık yapıyorlar bir zamanlar babamın durumu yoktu çalışmak için başvuru yaptı sırf kürt diye hakaretler yagdırdılar insanları anlamıyorum gerçekten

• bunlar yoktu diyemem kardeşim elbette bazı şeyler vardı fakat siz kürt kardeşlerimin hakkını bu ülkede savunan insanlar ne sizinle ne bizimle nede bu ülkeyle bir alakaları bağları var. aslında bir çok insanın kızgınlığının sebebi bu birazda kürtlerin başka güçlerin teşviklerine kanıp yanlış yaptıklarını düşünüyor.

• Üzülme hiç bu ülkede malesef böyle şeyler çok yaşanıyor... Ben Türküm ama bunu yapanlarla aynı ırka mensup olduğuma utanıyorum... NE MUTLU İNSANIM DİYENE!

0|0
    0|0
    • Evet cok yaşanıyor böyle düşünceli insanları cok seviyorum

• Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 14

• Kim o dalga geçen bende kürdüm utanma kendinden

3|0
    0|0
  • Kezban terimi nasıl çıktıysa bu durum da öyle ortaya çıktı bir deli kuyuya taş atıyor 40 akıllı çıkarmıyor. Boşver sen.

1|0
    0|0
  • Kürtler genel olarak kötü biliniyor adları çıkmış kalıplaşmıs insanlar aramızda hala iyi insanların oldugunu anlamiyorlar irkcilik yapiyorlar

1|0
    0|0
  • maalesef.:(

0|0
    0|1
  • Ya bu teror olaylari tirmandi ya iyice populer oldu boyle dalga gecmeler, sakin kafaya takma, ustune alinma

1|0
    0|0
  • he insanlar ya. Bende kürdüm böyle bir durum yaşamadım ama dalga geçen çok fazla canım var.

0|0
    2|0
  • üzülmelisinde

0|1
    1|2
  • öylemiymişş

0|0
    0|0
  • Böyle insanlar oldukça Türkiye asla güçlenemeyecek.

1|0
    0|0
  • Kürtsün diye insan değil misin o ne saçmalık ya. Takma kuzum cahillik yapıyorlar işte.

2|0
    0|1
  • Bu senlik bir durum değil canım bence takma fazla

0|0
    0|0
  • İui yapiuolar

0|0
    0|2
  • Ah cahil devir ah hangi bolgeden kurtsun

1|0
    2|1
  • yo ne dalgası bende kürtüm. ne diyorlar