Tecavüze uğramaktan korkuyorum valla yalanım yok +1?

Arkadaşlar ben caddede oturuyorum bir tane evimizin yanında da işsizler mekanı var hepsi ab*za kahvehane gibi bir yer arkadaşlar ben her gün okula giderken gözlerini dikip bana bakıyorlar ama bir tanesi beni çok rahatsız ediyor araba ile otoparktan cıktıgımda yemin ederim çiftleşme dönemi gelmiş aslan gibi azgın azgın bakıyor kendimi övmüyorum ama boyum 1.78 kilom 62 saçlarım upuzun düz ve güzel giyiniyorum yani dikkat çekiyorum bugün arkadaşlar metrobüsle gittim döndüğümde caddenin karsısından bana yine aynı şekilde bakıyordu hava da kararmak üzere valla sonra ben karşıdan karşıya geçtim bizim ev site gibi 4 blok ama site değil yani ben kapıdan girdim o da arkamdan geldi o... ben durdum o da durdu sonra ben geri çıktım markete gittim arkadaşlar geldiğimde orada değildi ne yapmam gerek ailemle yasıyorum yani babam ve ablamla ama babam hep dışarıda oluyor işi gereği yani ben şu an titriyorum korkudan?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• kadınlarda, ecnebi erkeklere karşı fıtraten korkaklık, tahavvüf var. Tahavvüf ise, fıtraten tesettürü iktiza ediyor. Çünki sekiz dokuz dakika bir zevki cidden acılaştıracak sekiz dokuz ay ağır bir veled yükünü zahmet ile çekmekle beraber, hamisiz bir veledin terbiyesiyle sekiz dokuz sene, o sekiz dokuz dakika gayr-ı meşru zevkin belasını çekmek ihtimali var. Ve kesretle vaki olduğundan, cidden şiddetle nâmahremlerden fıtratı korkar ve cibilliyeti sakınmak ister. Ve tesettür ile nâmahremin iştihasını açmamak ve tecavüzüne meydan vermemek, zaîf hilkati emreder ve kuvvetli ihtar eder. Ve bir siperi ve kalesi örtüsü olduğunu gösteriyor.

1|0
    0|0
    • Haklısınız tabi ama ben çok açık giyinmiyorum zaten ancak tesettüre de giremem hukuk okuyorum ama yurtdısında başka bir alanda lisans yapıcam geçen hafta italyadaydım arkadaslarımla kapalı gören kaçıyor ne yazıkki nefsime de engel olamam bunlara da aldanırım

• Abicim doğru diyorsun ancak ben bilerek gizli sordum soruyu sorunca mesaj atmasınlar diye daha önce böyle bir şey sorduğumda kezban tripleri dediler ve benim canım sıkıldı bu yüzden onları verdim. Bu arada teşekkür ederim abicim🙏🏻dediklerini anladım ben.

• Anlamana sevibdim kardeşim. Sen insan psikolojisinden özellikle kadın psikolojisinden anlamayan insanlardan alıyorsun o tarz ithamları. Aman kendinizi koruyun kardeşim. Telafisi namümkün durumlara kapı açmanızdan endişe ediyorum. Gerçi zaif fıtratınız kendisi korunmaya muhtaç zaten, bu yüzden birincisi örtünme (mümkün olduğu kadar örtünme) ile tesettür siperi, ikincisi ise bir erkeğin himayesine girmekle hayat-ı içtimaiyede "sahipsiz"likten korunmuş olursunuz. Fakat bir erkeğin himayesine girmek için daha gençsin ama tesettür için tam vakti gibi 😃 Neyse ben senin durumunu anlıyorum. Ama açıksaçıklık sadece sahil pozisyonuna denilmez, giyinmişAçık ıstılahı da var literatürde. Orasını da senin ferasetine havale ediyorum :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• yalniz yurumemeye calis yanina bir arkadas bul komsu okuldan bir teyze falan filan

1|0
    0|0
    • Komşunun küçük çocuğunu okuldan alcam artık

• en azindan bir sahit var diye korkarlar bir gören olur diye

• biraz daha sade giyinmeye calis, bu yüzden dinimiz yasakliyor gösterisli giyisileri, kadini korumak icin

• İstanbul'da oturuyosan yardım edebilirim

1|0
    0|0
    • Canım istanbuldayım ama nasıl yardım edicen

• Bana sadece o adamın en son bulunduğu yerin adresini veya en çok takıldığı yerin adresini verebilirisen sorunundan kurtulmuş olursun. Nasıl ve ne yapacağımı sorma. Ve bana salı gününe kadar mühlet ver yeter

Kızlar Ne Diyor 1

• Polise haber ver dikkat et.

0|0
    0|0
Yükleniyor...