10 günlük lohusayım kaynanam devamlı laf sokuyo kim haklı sizce?

10 günlük lohusayım sezeryanliyim yeni kendime geliyorum kaynanamin evinde kaliyorum cocuguma kendim bakıyorum çamaşırlarını yikiyorum yemegimi kalkıp yiyorum. güya kaynanam ben yemek yaparım dedi biseyini gormedim daha ben cocuguma bakamiyomusum onun gbi kaynana bulamazmisim neler neler söyledi bana kalkıp onume bir kap yemek bile vermedi devamlı laf soktu senden ev hanımı olmaz devamlı eleştiri senin sütun gelmiyo bu çocuk kilo almadı neler neler. psikolojim sıfıra indi kim haklı burda? ben ne yapablrm ki yemek yapamiyorum su anda.

0|0
14|10

En İyi Erkek Görüşü

• Boşver bir müddet idare et he de geç. Onun gibi niye bulunmazmış hint kumaşı mı. Onu diyenlerin hepsi 3ü bir milyona gidiyor. Kendi kızına öyle yapılsa nasıl karşılar acaba canım. Sen onlara bir emanetsin demekkki emanete sahip çıkmıyor o kadın. Sen yinede eşşeğin hatırı yoksa sahibinin hatırı var de seslenme

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sezeryan ertesi gün normal hayatına döner bu ne şimdi fil doğurmuş gibi havalar kimse senin işlerini yapmak zorunda değil onlara mı doğurdun

1|0
    4|0
    • pardon bu saçma yorumunu yanlışlıkla oyladim

• git 18-20 yaştaki çocuklardan akıl al hadi çocuğum :D

Erkekler Ne Diyor 9

• tabiki sen haklısın. malesef o sütün gelmiyo bakamıyosun falan filan herkeste olan bişey. tüm kaynanalar aynı. eşim doğum yaptığında annem bize geldikçe oda öyle şeyler söyledi hep ama ağzının payını alınca ben tarafından çenesini kapattı bidaha. eşininde sana destek olması çok önemli

2|0
    0|0
    • Bazi erkekler var annelerin ağzina bakarlar tamam annesini kirmas istemesler ama onlarda iyi kaynana olsun

• bebeğin hayırlı olsun ve bir ömür mutlu olsun inş..
    eşinle konuş ve kendi evine taşın emin ol daha rahat edeceksin..
    şuanki haline kıyasla..

2|0
    0|0
  • kaynana birşey çaktırmadan eşinle konuş psikolojim bozuluyor annneni yolla ben kendi başımın çaresine bakarım de sorumluluk al çocuğuna evine bak 10 gün geçmiş güzel yeter bence herşeyi yaparsın artık benim eşimde o sürede ayaklanıp her işi kendi yapıyordu bence artık sorumluluk al kaynananı yolla ama eşinle usturuplu konuş kalbini kırmadan annesinide onun gözünde aşağılamadan en doğru seçim budur. bende evliyim eşimin düşüncelerine saygı uyarım bu hayat standardı bizim yaşantımıza göre gidicektir. benim annem eşimi azarlamadı hiç şu an zaten vefat etti nur içinde yatsın ama neolursa olsun ne annemi ezdirir nede eşimi ezdiririm kocan aranızdaki durum nasıl bilemem ama en doğru yol zarif nezaketen davranmak agresif hareketlerden kaçın.

0|0
    0|0
  • dostum sen sabredeceksin bu senin sınavın sakın içine atma dert etme direnmelisin ve doğru olanı yap sakın cevap verme unutma bu senin sınavın

0|0
    0|0
  • Sende ileride aynısı olacaksın... Kadınsınız...

0|1
    4|0
  • Kaynanan haklı.

0|0
    2|0
  • kusura bakma kardes harbi mal insanlara gelin gitmişsin :) ama herkes dengi dengine demek sende öylesin :) kusura bakma

0|0
    1|1
  • kaynana her zaman haklıdır

0|0
    3|0
  • o haklı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Kaynanaların çoğu böyle işte
    Seni el kızı gibi görüyor, kendi kızına bunu yapsalar hoşuna gitmezdi
    Ne biçim insanlar var ya daha 10 gün olmuş

2|0
    1|0
  • Hey allahım ya sanki kendisi yaşamamış gibi bu durumu az anlayış be kadın. allah yardimcin olsun kardeşim ne diyim

2|0
    0|0
  • Kaynanalarin doğasında var bu hep eski zamanlardaki kadinlar gibi olsun isterler ama aldırma duymamazlıktan gel takma kafana cocugunla ilgilen kaynanan olmasaydida zaten çocuğa sen bakacaksin gönlünü ferah tut allah yardimcin olsun... Hayırlı kaynanalarla karsilastirsin...

0|0
    0|0
  • Siz haklisiniz kendinize sorun yapmayin tamamen kaynanalik yapmaya calisiyo caninizi sikmayin eminim iyi bir annesiniz ki kendi isinizi bu halde siz yapiyosunuz iciniz rahat olsun bence dinlemeyin onu esinize soylersiniz uygun dille ki bu donemde esinizde size biraz yardimci olmali

0|0
    0|0
  • kendı annen yok mu canım ya da ablan sen haklısın tabı boyle gnlerde bırının yardımcı olması lazm sana

1|0
    0|0
  • Sen haklısında neden kayınvalidenin evindesin?

1|0
    0|0
  • kocanla paylaştın mı bu durumu tabiki şu drumda birşey yapamazsın lohusasın sonuçta..

0|0
    0|0
  • Senin kızına kaynanası bu lafları dese hoşuna gider mi de

1|0
    0|0
  • bebek hayirli olsun , hemen tasin yoksa beynini yer namusuz kari

0|0
    0|0
  • Eşinle paylaş o mutlaka bir çözüm bulur annesiyle konuşur.

0|0
    0|0
  • Kaynana kaynana zalim kaynana

0|0
    0|0
  • Sen haklisin bunu ablamin kaynanasida laf atar yok cocuk zayif diyi oysa iyi aman takma kalma onunla

0|0
    0|0
  • Sadece sus ve çocuğuna bak mutlu ol

0|0
    0|0
Yükleniyor...