Mustafa Kemal Atatürk poz mu verdi, yoksa uydurma mı sizce?

0|0
1|11

En İyi Kız Görüşü

• Gayet normal karşıladığım bir durum, ders kitaplarımızın zaten beyin yıkamaktan başka bir şeyi yok ki atatürk konusunda. Çocuğum oldğunda okula gönderdiğimde ona her zaman bu doğruları da öğreteceğim. Benim ailem beynimin yıkanmasına karşı bizi hep korudu ben de öyle olacağım inşallah. Neden ilkokulda çocuklara tanrı gibi öğretiliyor ve dayatılıyor sanıyorsunuz. Hangi ilkokul çocuğuna giderseniz gidin dilinde atatürkten başka bşy yoktur. En kolay yaşlarda başlıyorlar bunlara. Gerçeği gören ve öğreten aileler olmak dileğiyle.

0|2
    0|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 10

• İşleri güçleri efsane çökertmek için uyduruk kaydırık kanıtlar ortaya sürmek. Sitenin amacı da adından anlaşılıyor , Said Nursi nin şeriat öğretileri ve devletinin karşısında bu adam yaşarken tek başına durmuşsa , yeni neslin kafasını boş işlerle doldurmak dışında seçeneği yok bunların. Dikkat edersen bunu iddia eden Cizre'li , Said de Diyarbakır'lı.. Yörelerin adlarını değil , buralardaki isyanlar ve altında yatanları incelerseniz , böyle karalamaların nedeni belli olur.

Üzücü olan , bu efsane konusunu iddia eden bir İstanbul Üniversitesi Türkoloji mezunu ama dönmüş , baba ocağında vatana hançer sallamaya devam etmiş. Bu, okuyup okuyup eve dönünce yine nalbantlığa devama çok benziyor , gram fayda görmemiş koskoca uluslararası yazılan çizilen makalelerden. Adam haklı , dil diye arapça dışında birşey bilen yok , o arapçayı da anladığından değil böyyükleri ikide bir farisi laflar eder ya , onları telaffuz edebilmek için...

0|2
    0|0
  • önce bir verdigin site linkine baktım, sonra siteye,, ve normal karşıladım kötüleme kampanyasını.. islamcıların hep yaptıgı şey nasılsa..

0|3
    0|0
    • İslamcılar diyorsun adı üstünde karşı çıktıklarına göre bu adama var bşy işte İslam'a ters olan. Hem sen müslüman değil misin ki bu sözü karşıdaki kişiler için gibi söyleyebiliyorsun? merak ettim sadece

• fakat çok cahilce düşünüyorsunn. Dediğin gibi olsa sadece erkekler karşı olur , benim gözüm parada malda mülkte olsa ben neden karşı olayım? Yobazlık dediğin İslam karşıtı kişilerin , müslümanlığı tam anlamıyla yaşayan kişilere dediği bir kelime. Siz sanmayın ki hayata ayak uydurmayan geri kalanlar yobaz. Eksik ve tam bilmediğiniz herşey için kafanzda dağılmş düşünceler var. Tam anlamıyla öğrenemeden bu tarz hatalı düşünceler ve sözler dile getrmeniz normal ama inşallah herşeyi birebir ve doğru anlayıp öğreneceğiniz günler de gelir

• @Sunsett-t cahilsin ve öyle kalacaksın.. sorgulama yetisi olmayanların hazin sonu bu malesef..

• Poz verdi, selfieleri de var.
    Sitede de sorar yakında... :):

0|0
    0|0
  • yaw donemin en saygin kisisi en el ustunde tutulan kisisinden bahsedioruz. yani yagmur yagsa dese milyonlari yagmur duasina surukleyecek kisi poz vermek disinda nasl kar a uzanir

0|1
    0|0
  • olm siz bırakım Atamı rahat uyusun sgidin osmanlı kurun kürtleri de alın yanınıza. rahat bırakın bizi

0|2
    0|0
  • Muhammedin tecavüzücü helal kildigini helal kilan bin senelik hadisleri inkar eden Müslümanlar böyle sacmaliklara inaniyor.

Ben Müslümanin agzindan cikan tek bir kelimeye inanmam, hayatimda aha dogru söz söyleyen Müslüman görmedim.

0|0
    0|0
  • gunumuzde hersey tamam bunlar sorun ha ilginc

0|0
    0|0
  • he he seylere inanmayin camur atmayin. kaderinizdeki adami daha fazla inkar etmeyin.. o sizin kaderinizde var. şu an musluman olmaniz da onun sayesinde daha fazla camur atmayin yeter be.. bunlari konuscaginiza gubesin ilk dogdugu yere japonyadaki bir kiye camii yaptirmus olmasini ilk ezanin gunesin ilk dogdugu yerdeokunmasiba vesile oldugunu konusun. kaderinizdekini kabullenmedikce imaninizdan suphe ederim... kadere inanmak imanin sartlarindadir unutma

0|3
    0|0
  • kesinlikle poz vermiş o zamanki fotoğraf makinalarını düşünün barutlu ve patlar gibi ses çıkarıyorlar ata uyumuş ve birileri gelmiş onun yanında bişey patlatıyor atanın izni olmadan? kesinlikle verilmiş poz...

1|0
    0|4
  • Poz vermiş.

0|0
    0|3
Yükleniyor...