Sinirlerim çok bozuk ne yapmalıyım?

Geçen hafta arkadaşlarım sunum yapmak için bende dahil 4 kişi perşembe günü sunum yapacağız. Ben kendim istemedim sunum yapmayı. Arkadaşlarım beni ikna ettiler. Bir arkadaşım bizden yardım almadan kendi bildiğine slaytı yapmış. Yaptığı slayt rezalet ötesi. Bana sen yapma diyor. Siz anlatırsınız diyor. Diğer arkadaşlarım konuyu değiştirdiler. Arkadaşıma söyleyin dedim ama söylememişler. Bu da kendi bildiğine sunumdan çıktı. Kaldı 3 kişiyiz. En yakın arkadaşım sabahtan işe gittiğinden okula geç geliyor ve bana hiç yardım etmiyor. O hiç olmazsa anlatma işini üstelenecek. Diğer arkadaşım ise bana fikir konusunda yardım etti. Dün konuşma konusunda hiçbir sıkıntısı olmayan kız bugün sabah ben anlatamam deyip beni silin dedi sunumdan. Şimdi 2 kişi kaldık. Slayt 27 sayfadan oluştuğundan zorluk çekeceğimizi düşünüyorum en yakın arkadaşımla. Slaytı tamamıyla ben hazırladım. Her ayrıntısına tasarladım. Ama gel gelelim arkadaşlarımın şu tavırlarına sinir oldum. şu an okula gidiyorum. Ve ne yapacağımı bilmiyorum. Alt tarafı okuyup geçecek. Onu bile yapmak zor geliyor. Ben aşırı çekingen ve heyecan yapan biriyim. Heyecan yüzünden kekeme yapıyorum arasıra. Bugün herkesin önünde rezil olmak istemiyorum. Ve ne yapacağımı bilmiyorum. :(

0|0
01

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 1

• Dünyanın sonu değil bir sunum sadece ve ayrıca daha önce bu konu hakkında görüşümü belirtmiştim

0|0
    0|0
    • Sunum güzel geçti. Son anda giden kişi dışında. 3 kişi olarak anlattık. Herkes beğendi sunumu. Korkunun üzerine gittiğinden heyecan kısmını hallettim. :)

• Tebrik ediyorum helal olsun :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...