Çatıdaki Kediyi Nasıl Kurtarabilirim?

Merhabalar arkadaşlar. 2 gündür apartmandan bir miyavlama sesi geliyordu. Alt komşunun kedisi var o miyavlıyordur diye pek aldırış etmemiştik. Bugün balkona çıktığımda yine duydum bu sesi ve yukarıya baktım. İki yeşil göz bana bakıyor. Çatının anahtarı vardı elimde. Çatıya çıktım hemen kediyi gördüm. Çatıya çıkarken acıkmıştır diye yanıma börek de almıştım. Kediye yaklaşmaya çalıştığımda kaçıyor benden. İzledim onu biraz sonra korkup aşağıya atlamasın diye eve indim. Şimdi 2 gündür kesilmeyen o miyavlama sesi yok. Unutmadan söyleyeyim,8. katta oturuyoruz,çatı katında. Yani aşağı canlı bir şekilde kendi başına inmesi mümkün değil. Nasıl buraya geldiği hakkında bir fikrim yok. Büyük ihtimalle kendince yarar sağlamaya çalışan hayvansever (!) bir komşumuz bıraktı onu oraya. Çok büyük bir kedi değil belki yavru bile sayılabilir. Onu oradan indirirebilirsem sahiplenmeyi düşünüyorum. Böyle bir olayla ilk defa karşılaştım ondan ne yapacağımı bilmiyorum. Onu oradan nasıl indirebileceğim konusunda yardımcı olursanız sevinirim.-İşe yarayacak şeyler söylerseniz sevinirim. Hava soğuk onu hemen indirmek istiyorum.-

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• itfaiye'yi çağırın kendiniz bulaşmayın. itfaye o işleye bakıyor

0|0
    0|0
  • Kapıyı acık bıraksaydın sen gidince cıkardı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...