Paylaşılan yorumlar neden silinemiyor?

yapmış olduğum bir yorumdan dolayı dayım rahatsız oldu ve kaldırmamı istedi fakat silemiyorum. yönetimede söyledim silemezsin diyo. ailesel bir durum diyorum siz kaldırın diyorum cevap bile vermiyolar. anlamadım yani nedir bu devlet meselesimi çokmu zor o yorumu ordan silmelerini ana avrat sövsem burada gelmişine geçmişine hemen silerler ama. ailevi bir durum özel bir durum kaldırmamı istediler diyorum umursamıyolar bile!! bu msjı okuyanlar yaptığım yorumu şikayet edebilirmi cherry handle konu başlığı altında yapmış olduğum yorum. eğer bir çok kişi şikayet ederse belki ozaman silerler yorumu. cherry handle zayıflama hapı konusuna yaptım silinmesini istediğim yorumumu. teşekkür ederim ciddiye alıp yardımcı olmak isteyenlere şimdiden

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• ilginc.

0|0
    0|0
    • yorumunun silinmemesi

• dayımın kilo problemiyle ilgili bir yazı yazdım zayıflama hapı bölümüne ordan denk gelip arkdaşları okumuşlar dayımın olduğunu anlamışlar anlattklarmdan dayımda doğal olarak benden izinsiz neden böyle birşey yaptın herkes bilmek zorunda değildi diye kızdı bana. silmeye çalıştım silemedim yönetime sordum yapılan yorumların hiçbiri silinemez taahhüt kısmını oku yazıyo orda dedi. gerçekten çok seviyesiz ilgisiz bir site.

Yükleniyor...