Ihtiyac sahiplerini nasil bulabilirim?

Merhaba arkadaslar,

ilk olarak durumu anlatayim, varlikli bir ailenin tek kiziyim. Son 2-3 aydir sans oyunlarina merak sardim ve dün gece 35 bin tl para kazandim.

Bu paraya ihtiyacimda yok, ve artik sans oyunlarini birakicam bir daha oynamicam.

Bunu gercekten ihtiyaci olan birilerine vermek istiyorum.

malesef etrafimda boyle birileri yok, kurumlar var mehmetcik vakfi , lösev gibi bunlara gondersem yerini bulur mu acaba?

Güncellemeler:
arkadaslar yorumlar icin tesekkur ederim.

50% bir kismini lösev ve kalan kismini sehit cocuklarina gondericem. Para 7 is gunu icinde hesabima yatar burayada dekontlarini koyarim aramizda inanmayan arkadaslar olmus.

0|0
562

En İyi Erkek Görüşü

• Para parayı çekiyor gerçekten

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• UNiversite öğrencilere yardım edebilirsin. (Mesela ben). Daha sonra yetimhaneye bağışta bulunabilirsiniz. Yaşlılara yardım edebilirsiniz.

0|0
    0|0
    • şu an aklimda, yetimhaneler ve lösev var.

• Umarim hayırlısı olur sizin için. 😊

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 61

• Bir üniversiteye git, dekanlık ile konuşman istediğini söyle. Sonra bana burs verebileceğim öğrenciler bulun de. Onları bulduktan sonra hepsi ile görüş ve hesap numaralarını al. Sonra da bir sene boyunca her ay onlara havale geç.

0|0
    0|0
    • Cocuklarla gorusmem onlarin onurunu zedelicektir. Ben daha cok gizli benim oldugumu bilmelerini istemiyorum

• Onurunu zedelemez kimsenin.

• Profilide gizlemissin tam olmuş.
    Hani ayette diyor ya 'onlar gizliden hayırlar yaparlar'
    Şimdi senin ki tam gizli olmamış ama.
    Eğer insanları teşvik etmek için yapıyorsan hoş güzel. Fakat amacın can sıkıntın yüzünden hava atmaksa hiç iyi değil.
    Yani yaptıysan bile ömür boyu bu olayı sen bile zikretmen lazım l.

0|1
    0|0
  • herkesin ihtiyacı var bende bana ver derim tabi fakat en iyisi sen kendi gözlerinle ihtiyacı olup olmadıgını görmedgn kmseye verme
    sokakta yatan insanlar var, git onlar cay corba falan ayarla
    ya da kediler köpekler var onlara bişeyler yap
    bence cok güzel olur

0|0
    0|0
    • şu an yetimhane ve lösev dusunuyorum, sanirim en iyisi

• onlarda paraların nereye gideceği belli olmuyor
      şahsen ben güvenemem, topla birkaç arkadaşını 1 gününüzü ayırarak evsizlere yiyecek içeçek yardımı yapın
      özellikle kedi ve köpeklere yiyecek içeçek yardımında bulunun
      35 bin az para değil 2 gün bile sürer ve bunu yaparken mutlu olacağınıza eminim.

• hala zengın ama aynı zmanda yardımsever ınsanların oldugunu gormek, varlıgını bılmek bıle muhtesem bı duygu. cevrenızde durumu kotu olan aıle olmaması gayet dogal, cunku durumu ıyı ınsanların yasadıgı bı semttesınız.. daha kucuk ılcelere gıderek mahalle muhtarlıklarına basvurabılırsınız.. emın olunkı gercekten ıhtıyacı olan ve onlara ılac gelıcegınz, onlarca aç açık çocuk bulucaksınız... iyiki varsınız

0|0
    0|0
  • ev kredisi ödüyoruz, her ay ay sonunu getirecez diye akla karayı seçiyoruz, hepsinde gözüm yok, gönlünden kopanı göndersen yeter destek destektir :)

0|0
    0|0
  • Üniversite öğrencilerine ve evsizlere ulaştırılsa güzel olabilirdi; tebrik ederim...

0|0
    0|0
  • Lösev'de çalışan arkadaşlarım var istersen seninle iletişime geçmelerini sağlayabilirim, sana kalmış gerisi.

0|0
    0|0
  • Ne şanslın ya :) 35 bin TL iyi para

0|0
    0|0
  • haydan gelen huya gider ye gitsin
    bu sözüm seni tatmin etmediyse
    atliyosun arabana en yakindaki yetimhanenin yolunu tutuyorsun. Müdürle görüsüp parayi birakip cikiyorsun

0|0
    0|0
    • evet yetimhane ve lösev sanirim en iyisi

• Yani bizimde baya bir burs'a ihtiyacımız vardı , neyse hayırlısı olsun lösev içinse eğer başarılar dileriz.

0|0
    0|0
  • İhtiyacım varda benden önce ihtiyacı olan milyonlarca insan aklıma geldi şimdi 😐
    Yerini bulur mu bilmem ama bence şahsi olarak yardım yap.

0|0
    0|0
  • kurumlara gönderme bence paraya belli miktarda bölğp gerçek ihtayac sahiplerine gıda giyecek vs olarak dağıtan daha hayırlı olur.
    bir market ile görüş yiycek kolisi yaptır kenar mahalle muhtarları ile konuş mahllede kolleri dağıttır

0|0
    0|0
  • hesap numaramı veririm

0|1
    1|0
  • Tamamını şehit çocuklarına gönder

0|0
    0|0
  • Hayvanlarla ilgili kurumlara harciyabilirsin. Onlarda can. Biz hasta oluyoz doktora gidiyoz acikiyoz markete gidiyoz ama onlar. Bak yine icim burkuldu

0|0
    0|0
  • Nasıl kazandın knk bize de göster de bizde kazanalım

0|0
    0|0
  • Mahallendeki ilkokula git çıkışı bekle ayagina giyecek ayakkabısı bile olmayan çocuklar göreceksin. Incitmeden onlara yardım etmeyi deneyebilirsin

0|0
    0|0
  • Bir köy okulunun ihtiyaçlarını karşılayıp isminin o okulda yazılarak anılmasına ne dersin? İlginizi çekerse ayrıntılı konuşalım

1|0
    0|0
  • ALLAH Korusun asla istemem haram parayı , rızkımı ALLAH verir.

0|0
    0|0
  • size bir önerim var. Param olunca inşallah bende düşünüyorum.
    Afrikada ihtiyaç sahiplerine su kuyusu açtırmak.

selsebil kuyular diye yaz çıkar.

Binlerce kuyu açtırmışlar.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    41

Kızlar Ne Diyor 4

• Maddiyatı kötü olan bir sürü öğrenci var araştırıp onlara temin edebilirsin...

0|0
    0|0
  • Dostum sakın biryere yatırma aklımda çok güzel bir fikir var özelden yaz bana.. bir

1|0
    0|0
  • ihtiyaç sahibi tam olarak benim be abla :D

0|0
    0|0
  • yetimhanelere ver lütfen 😊

1|0
    0|0
    • evet yetimhaneler ve lösev var şu an aklimda.

• ya da büssürü hediyeler alıp yetimhanelerdekilere dağıtabilirsin ☺\(^.^)/

Yükleniyor...