Dollar turkiye halkini nasil etkiledi?

Arkadaslar biz AZerbaycan halki olarak cok fazla ziyana ugradik dolarin bu kadar yukselisine, Turkiyeyi nasil etkiledi, tabii ki zenginleri sormuyorum, sade vatandasi. bankalarla ciddi sorunlarimiz yarandi su an.. durumlar cok kotu

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Biz Türkiye olarak 2014 Ocak ayından beri ciddi kriz yaşıyoruz zaten ama gündemi sürekli değiştirmeyi iyi bilir bizimkiler.. Ekonominin üstü direkt örtülür..

0|0
    0|0
    • Bizde de boyle. hukumeye sorsan her sey gulluk gulustanlik. ama halk gecinemuyor. her 5kisiden 4un bankalara borcu var ve odeyemiyor

• Yorumlara bakiyorum. biriniz her sey guzel diyor. biriniz sikayetci... sizde de birlik yok bizimgibi... o yuzden sade vatandas bu halde

• İyi diyenlerin hepsi baba parası yiyor.. Sen onlara bakma..

Dediğin gibi birlikte değiliz olsak zaten vurun abalıya demezlerdi..

En İyi Kız Görüşü

• açıkçası beni pek etkilemedi parası olanlar düşünsün :)

0|0
    0|0
    • parasi olani etkilemiyor bizde. aksine olan fakir fukaraya oluyor :(

Erkekler Ne Diyor 8

• Doların yükselmesi
    insanların alım gücünü kısıtlıyor haliyle.. borcu olanlar yandı..
    teknolojik alişveriş yapanlarda öyle

0|0
    0|0
  • Dollar nedir?

0|0
    0|0
    • Ayrıca sizin sorununuz dalgalı kura geçmeyişinizdi. Artık geçtiniz sanırım. Bu nedenle de paranız değer kaybetti. Türkiye de geç geçti ama en azından 2000'li yılların başı idi.

• Canım benim ekonomi olarak bizim ülkemiz size göre daha iyi durumda merkez bankanız develüasyona sebeb oldu mecbur kaldılar...

0|0
    0|0
  • Sanırım burada sizin ki kadar büyük bir etki yapmadı. Hayat daha da pahalandı ama para akışı devam ettiği için büyük sorun olmadı..

0|0
    0|0
    • Bizde en kotu durum simdi yarandi. paramiz cok fazla deyer kaybetdi... simdiye kadar direniyorduk. bundan sonrasi cok zor

• Allah yardımcınız olsun. Biz o durumu daha önce 2 kez yaşadık çok zor oluyor.. Bir gecede bir çok esnaf iflas etti, insnaların borcu 2 ye 3 e katladı :/

• Hayırlısı diyelm

0|0
    0|0
  • Bizi delik deşik etti. Bizde de durum iyi sayılmaz

0|0
    0|0
  • Türkiye ekonomisi çok sağlam hiç bişey olmaz merak etmeyin

0|0
    0|0
  • Beni teğet geçti.

0|0
    0|0