Neden kimse beni sevmiyor?

Oldukça sıcakkanlı bir insanım herkes neşeli olduğumu söyler ancak belli bir seviyeden sonra insanlar benmle yakınlaşmıyor yakın arkadaş olmuyor. Bugüne kadar kimseyi küçük görmedim ancak insanlar sürekli beni üstün görüp kin beslediler maddi durumum iyi diye bir süre sonra :) kimle arkadaşlık yaptıysam ya arabamı kıskandı ya başka bişeyimi. Ben bu durumu anlayamıyorum ben hiçkimseyi arabası parası var diye kıskanmam insanlar neden böyle? Ben nerde yanlış yapıyorum da benmle çok yakın arkadaş olmuyolae? Gerçekten herşeye sahibim ancak yanlızım yapayanlızım :)

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Doğru insanlarla tanışmamışsın sadece

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü temiz kalplisin o yüzünden 😉😇 Bende de ona benzer birşey var arkadaş sandıklarım hep sadece iyi günlerimde yanımdaydı 😌

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Belkide senin yanına yakıştıramıyorlardır kendilerini , onun varlığı var ayak uyduramam gibisinden.
    Şahsen ben aynısını düşünür pek yakın olmazdım

0|0
    0|0
  • ben seveyim seni :d madem bu kadar yalnızsın :D arabanla geleceksen bana kabulumsün :d :p

0|0
    0|0
  • Çekilir çile mi be seninki 😃

0|0
    0|0
    • Yılbaşına giricem kutlayacak kimse yok tek başıma parti yapcam dışarda 😂

• Dert etme ben severim seni birlikte yaparık 😃

• Doğru insanları bulamamışsın daha
    Umarım aradığın arkadaşları bulabilirsin. Üzüldüm adına :/

0|0
    0|0
  • Gel ben seveyim :)

0|0
    0|0
  • Ben severim ya kesin uzagiz bir birimize

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Senin için fedakarlık yapabilecek bir dost olsa bu dediklerin olmaz. Onlar fedakârlık yapacak kadar seni seven insanlar değil.

0|0
    0|0
  • Gel ben seveyim :)

0|0
    0|0
  • Kıyamam bee

0|0
    0|0
  • Kendi seviyende biriyle takil bide

0|0
    0|0
Yükleniyor...