Kapat

Basit görünen ama yaparken çok zorlandığınız şeyler nelerdir?

Benim için lens takmak bu işlerin başında geliyor, 3 saatlik bir deneme sonrasında zirvede bırakarak çöpe attım kendilerini. Birde yorgana nevresim takarken çok zorlanıyorum ya :D

Güncellemeler:
Günaydın :]
Güncel
Up!

0|0
26|18

En İyi Kız Görüşü

• Kaleme uç takmak ozellikle 0.5 iiihhhhhh😡

0|1
    0|0
    • Beni küçüklükten alıştırmışlar ona ya :D Birde mühendislik okuduğumdan 0.3 kullanıyorum arada, düşün artık :D

• Saygiyla egiliyorum efendim hurmetler🙏🏻

• Çok teşekkür ederim hanımefendi :)

En İyi Erkek Görüşü

• akape coğrafyasında uyanmak akape zombilerinin arasında yaşamak

3|2
    1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 25

• ayneeeeeeen katılıyorum.
    ıkısınıde yapamadım bende.
    parmagımı gozume sokmek fıkrı ve becerısını yapamayınca bende 1 ay sonra attım kendılerını.
    tek ve cıft kısılık nevresımlerı hala yapamam beceremem.

0|1
    0|0
  • Makyaj yapmak :D

0|1
    0|0
    • Çok ilginç bu yorumu ilk defa duydum :D

• Zevk değil işkence bence :D makyajı çok hafif yapsam da yapmadan çıkamıyor, kendimi eksik hissediyorum. Sizin ki daha iyi ya 5 dakika fön çek çık oh miss

• Fön mü? :D :D birde bana çok hazırlanıyorsun derler de fön niye yav :D

• Yalan söylemek

0|1
    0|0
  • Konserve acamam ben xD

0|1
    0|0
  • Canım karnıyarık çektiyse yaklaşık 2.5 saat iptal olmuştur. Birde french yaparken çok yeteneksizim hangi tekniği kullandıysam çok düzgün yapamıyorum 😔

0|1
    0|0
  • Ders calismak😞

0|1
    0|0
    • Benim için daha çok ders çalışmaya başlamak çok zor oluyor. Oturursam arkası geliyor :)

• Insallah*😄

• İnşallah :D

• Lens takmak çok kolay 😂 3 saniye falan sürüyor 8 yıldır kullanıyorum 😂

0|1
    0|0
  • lens takmak sadece 30 saniye :D bence eyeliner cekmek yaklaşık 1 saat :D

0|1
    0|0
    • Eyeliner'da sizin lens takmanızı kolaylaştıran etkenlerdenmiş işte :) Göze yaklaşan cisimlerde göz alışıyor onlara :D Ben göz makyajı yapmadığımdan beceremedim :P Beceren erkekleri biraz zan altında bıraktım ama şaka yaptım tabiki :D

• beceriksizim de tamam :D

• Hayır reflekslerim çok kuvvetli -.-'

• Oje sürmek 😄

0|1
    0|0
  • Yataktan kalkmak benim için çok zor..

1|1
    0|0
    • Alarm ile kalkmazsam ben o durumu yaşamıyorum ya, hemen kalkıyorum kendi kendime uyandığımda. Mesela 08:30'da uyanırsam kendim, gayet dinç olurum. Ama 08:25'de alarmla uyanayım eyvah yani sanki hiç uyumamışım gibi oluyor bazn :D

• Uyanmak değil yataktan çıkmak mesele kopamıyorum :D

• test :D

0|1
    0|0
  • Yemek yapmak 😕
    Hoş basit bile görünmüyor
    Yapmiomda hmm kafamda deli sorular 😕🚬

#rr

0|1
    0|0
  • Lenste bişey yok ya ben 3 senedir takıyorum artık bakmadan bile takıyorum

0|1
    0|0
    • Ya ben bunun için doktora gittim, bir maça çıkmam gerekiyordu, doktora takmam lazım bir yolunu bul dedim, gözüme uyuşturucu bir sıvı döküp taktı, öyle maça çıktım, sonraki gün çıkarmak için bir daha gittim çıkardı :D
      Doktor göz reflekslerin başkalarına göre daha duyarlı dedi. Özellikle bayanlar makyaj yaparak göze doğru gelen şeyleri alıştırıyor demişti reflekslere. Bizde öyle bir şey olmadığından benim refleksler o bölgede daha fazla gelişmiş :D Çok zorlanmıştım ya hatırlamak dahi istemiyorum :D

• Ben saçlarımı tararken bayağı bir zorlanıyorum. Zira düğüm düğüm mübarek... 😒

0|1
    0|0
  • Bulaşık makinesini boşaltmak

0|1
    0|0
  • Ütü yapmak

0|1
    0|0
    • Bende genelde tek yaşayan biri olarak ev işlerinin hepsini becerebiliyorum, ütü hariç :D onuda mecbur kalınca yapıyorum ama en son bir pantolonumu 35 dakika da ütüledim sen düşün :D

• Siz benim ocağı kürdanla temizleyin ben ütünüzü yaparım hemde çizgisiz :D :D

• @loveangel51 Yav kürdansız da temizleniyor bence :D Ben beceriyorum diye düşünüyorum :D

• Yorgana nevresim geçirmek😄

0|1
    0|0
  • nevresimi ters çevirip kollarını geçirirsen daha kolay yorgana geçirirsin :D

0|1
    0|0
    • Bütün basitleştirici yollar söylendi ailem ve arkadaşlarım tarafından ama ben inatla o işi yapmak istemediğim için zorlaştırıyorum :D

• gazeteyi açık şekilde elimde tutamıyorum birde öyle okuyorlar =\

0|1
    0|0
  • Karşıdan karşıya geçmek. Günde 20 kere ölüm tehlikesi geçiriyorum, rutin oldu artık.

0|1
    0|0
  • finallere çalışmak :(

0|1
    0|0
  • Fizik soruları djsjjs

0|1
    0|0
  • Duş almak vallahi.

0|0
    0|1
  • Ders çalışmak, uyumak, namaz kılmak, yemek yemek, insanlarla konuşmak biz kısaca buna yaşamak diyelim :D

0|1
    0|0
  • Tırnak kesmek. Bir türlü düzgün bir şekilde kesemiyorum bir de saçımı yapmak istediğim gibi yapamam.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• O lense o kadar para ver sonra kullanmadan çöpe at ben gözüme hiç çıkmayacak şekilde sokar yine atmam ya onu :D

0|1
    0|0
  • nevresim olayı tam bir kabus gerçekten.
    ek olarak antika tabancalar vardır toplu. 1840-1920 arası üretilenler. çoğunun yayı kabzasının içinden gelir. çok basit bir mekanizmadır ama o yayı sökünce tekrar yerine takmak tam bir sinir savaşıdır.

0|1
    0|0
  • Sabah uyanmak ya gece otururken çok basit geliyor bana ne olucak be aman kalkarım ama sabahları ah o uykunun verdiği tatlı hissiyat lanet olsun en çok zorlandığım şey uyanmak

0|1
    0|0
  • Aynen lastikli carsaflar ve sütyen kopçaları
    Bazilari onden falan açlıyo bir acaipler abi

0|1
    0|0
  • Haftasonu plan yapmakb

0|1
    0|0
  • Battaniyeyi yorgana deni getirmek, abi niyr saga kayar kisa kalir anlamiyorum boyumdan kisada degil

0|1
    0|0
  • Bisey ezberlemek

0|1
    0|0
  • lens takmak kolay

0|0
    0|1
  • Hocam böbreğinde taş varken küçük abdeste çıkmak basit acılı işkenceli doğum sancısı gibi bir şey yaaa

0|1
    0|0
  • Yurtta ütü dert oldu başıma :/

0|1
    0|0
  • Sicarken osurmak

0|1
    0|0
  • Kürdanla ocak temizlemek :@

0|1
    0|0
    • Maşaallah :D

• Kendimize yeni bir dünya kuralım bizde Titiz erkekler pasaklı kızlara karşı :D

• Ahahaha tamamdır :]

• klozete kaka yapmak. cok zor ya

0|1
    0|0
  • var...

0|0
    0|1
  • perde asarken ilk başta kolay geliyo ama o sonlara doğru oluşan ağrının tanımı yok :D

0|1
    0|0
  • Sınava son gün çalışmak :)

0|1
    0|0
  • bence hala ergensin

0|0
    1|1
Yükleniyor...