Güzelligi neden millete bagliyorsunuz?

Yok rus kizlari yok Ispanyol erkekleri sacma degil mi? Acikcsi ben her mileeten guzel ve cirkin gordum bunun ysadigiklari millete bagli oldugunu dusunmuyorum. Mesela sarisin seversiniz ruslari tercih edersiniz o ayri. Ama guzellik genetik bir durum daha cok. Sizce?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Görece insanlara hoş gelen görüntü , ilgili ırkta fazla olunca öyle bir genelleme yapılıyor. Bundandır..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Her millette güzelde var çirkin de. İnsanlarımız kendi ırkını aşşağılamayı çok seviyor ne yazık ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Tamam işte Rusların genleri güzel demek ki :/

Sorunun sonunu bağlayamamışsın biraz :)

0|0
    0|0
    • Alakasi yok rus arkadaslarim var cirkin olanlarda vardi guzel olanlarda Turkler gibi ya da Amerikalilar gibi

• Tabiki çirkinleri var ama onlara denilmesinin sebebi güzellik ortalaması.. Mesela Türk Kadını %22 lerde yanlış hatırlamıyorsam yani 100 kadından 22 si güzel bulunuyor. Ruslarda %47... %62 ile de ya isveç ya slovenya birinci sırada.. Tabi uzun zaman olmuştu bunu okuyalı ufak tefek rakamsal hatalar olabilir :)

• Millet ile de alakalı çünkü.

0|0
    0|0
  • Değil

0|0
    0|0
  • Aynı benim kafa işte bu. :D

0|0
    0|0
  • ben öyle düşünmüyorum ama şuna varıyorum ağırlık olarak daha güzel olabiliyorlar mesela ruslar türk kızları ağırlıklı çirkin.

0|0
    0|0
  • Ben bahlamam

0|0
    0|0
  • Sen gitte Ukrayna da çirkin birini bul bakalim 😁

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Güzellik aileden gelen mirastır ama ruslar etnik özelliğinden dolayı kalkık burunlu hokka ağızlı olurlar. Bu da çok estetik durur çok yakışır.

0|0
    0|0
  • Desinler nolacak ki. Senin güzelliğini ilgilendirecek bir adam olacak sonuçta, onun fikri önemli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...