Taksici amcalar, sizle de zorla konuşmaya çabalıyor mu?

Selam KS CANLAR,

Taksici amcalar da, sizinle zorla anlamadığınız muhabbetler kurmaya çabalıyor mu?

Taksici amcalar, sizle de zorla konuşmaya çabalıyor mu?

• Evet, bu tür zoraki muhabetlere maruz kalıyorum.
    61% (36)49% (29)55% (65)Oy Ver
  • Denk gelmiyorum.
    39% (23)51% (30)45% (53)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
14|27

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Burada herkes konuşkan.. :D
    Taksici maksici fark etmiyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Ben taksicilik yaptım ama zorla muhabbet etmek isteyen insanlarla karşılaştım, ben sesimi çıkarmadıkça muhabbet etmek istemedikçe onlar inadına etmek istedi, mesela kentsel dönüşümde sizi çok zorluyor dimi heryer kamyon doldu, veya aman ya bugünde amma trafik var , neyin nesidir bu trafik bu saate, veya başka bir şoför yanlış bir şey yaptığında bunlar kasap gibi kullanıyor başka insanların canlarınıda tehlikeye atıyor, ben ses çıkarmıyorum bu seferde üsteliyor, bunlar iyi bir eğitimden geçmiyorlarmı falan diye, anlatmakla bitiremem muhabbet etmiyorum diye laf söyleyen bile oldu, ya ben taksiye binen herkesle muhabbet etmek zorundamıyım, arkaya bayan bindiğinde dikiz aynasını bile kullanmıyorum ki yanlış anlamasın diye, ama millet maşallah kimileri 40 yıllık arkadaşımmış gibi muhabbet ediyor. Ama ayıp olmasın diye hemen hemen hepsinle muhabbet ediyorum saygı çerçevesinde inerkende muhabbetiniz çok güzel teşekkürler diyip iniyor sanki muhabbet etmek için binmiş taksiye

1|0
    0|0
  • Neden zoraki olsun ki?
    Vallahi ben taksicilere saygı duyuyorum.(Tabii işini onuruyla namusuyla yapanlar sadece)
    Sen hiç gece boyu ya da gündüz boyu bir aracın içinde tıkılıp kaldın mı?
    Psikolojisi bile beni mahvediyor. İnsanın diline vurur. Taksiye biniyorsan gittiğin yol taş çatlasın 10-15 dakikadır hadi bilemedin 30 dakikadır.30 dakika muhabbet için böyle düşünmenize gerek yok. Dolmuşa binin :)

2|0
    0|0
  • adamlar napsın kolay mı tüm gün oturup trafik stresi çekmek. ama genelde muhabbeti ben açarım onlar dinler :D

2|0
    0|0
  • Muhabbet etmekten kaçmam.

1|0
    0|0
  • Genellikle ben muhabbbet ediyorum.

1|0
    0|0
  • Soğuk bir insan gibi gorunuyorum dıştan o yuzden kımse muhabbet etmeye calısmıyo kanks

1|0
    0|0
  • Geçen bi' taksici memleketten girdi, ülke sorunlarından çıktı :D Helal olsun dedim adama :D

1|0
    0|0
  • yiye yiye doymadılar memleketi kim veriyor bunlara oy

1|0
    0|0
  • Onları anlayışla karşılamak gerektiğine inanıyorum. Nihayetinde sabahtan akşama kadar direksiyon sallıyorlar, biriyle konuşma ihtiyacı duymaları garipsenecek bir durum değil.

1|0
    0|0
  • Genelde taksiye bindiğim zamanlarda hep hayattan bıkmış tiplere denk geliyorum bir laf etsem kafasına sıkcakmış gibi geliyor o yüzden hiç denemiyor bile adsa

1|0
    0|0
  • Adam sıkılıyordur. Tanımadığı bir sürü insan görüyor demekki en cana yakin beni görmüş ki muhabbet etme cabasinda diye düşünürüm ☺

1|0
    0|0
  • taksi ye binmiyorum

1|0
    0|0
  • taksiye binmiyorum..
    sırf bu muhabbetleri yaşamamak için..

1|0
    0|0
  • Çok mağdurum ://

1|0
    0|0
  • Hayır ben onlarla zorla konuşuyorum..

1|0
    0|0
  • ohoo olmazmı adam nerdeyse ınmemı bıle ıstemıcek sjdks

1|0
    0|0
  • adamlar napsın robot mu

1|0
    0|0
  • Keyfim yerındeyse sohbet etmekten kaçınmam adamlarda sosyal olmak ıstıyor put gibi olacak değiller ya

1|0
    0|0
  • ben severim konuşmayı yol uzunsa hele

1|0
    0|0
  • denk gelmedim.

1|0
    0|0
  • Aynen aynen herşeyden bahsediyorlar ama benim hiç bilgim yok :D Bende evet ya aynen aynen diyorum :D

1|0
    0|0
  • Taksici dediğin muhabbetci olur zaten

1|0
    0|0
  • bir Sorsana Taksiye Binebiliyor Musun Diye :)

1|0
    0|0
  • Arabam var.

1|0
    0|0
  • Evet zorluyorlar ok?

0|0
    1|0
  • Aksine ben konuşuyorum onlarla. Taksiciden al haberi. Halkın nabzını tutuyorum 😂😂

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• hiç denk gelmedim..

1|0
    0|0
  • Bugün bindiğim taksideki adam gençti, mavi gözlüydü çok şekerdi; konuşsun diye bekledim ama sadece "radar var ya ondan yavaş gidiyoruz kusura bakma" dedi :DD

1|0
    0|0
  • ben severim taksici sohbetini siyasetin nabzını iyi tutuyorlar.. bir taksiciye siz nereliydiniz demen yeterli sonrasındaki içinde kesinlikle yemeğinde olacağı farklı kategorilerden siyasete bağlanıcak konuşmanın tüm sorumlusu sensin

1|0
    0|0
  • Onlarında canı sıkılıyordur bütün gün yazık :D

1|0
    0|0
  • vazen ses çıkarmıyorum bazen sabırla dinlerim bazende tersliyorum

1|0
    0|0
  • Bıktım artık, bazen de bana ailesiyle ilgili sorunları anlatıyorlar

1|0
    0|0
  • Bazen oluyor muhabbet ediyorum bende yolda sıkılmaktansa😄

1|0
    0|0
  • Evet okul nezaman bitiyor dersler kaçta başlıyor felan:DD

1|0
    0|0
  • Denk gelmiyorum. Bende diyorum keşke konuşsalar :D

1|0
    0|0
  • ahh ahhh işsiz heryerde işsiz. 1 eylem 1000 yorum insanlar heryede.

0|0
    0|1
  • ne taksisi be her gün 1.10 gidiş 1.10 dönüş :D

1|0
    0|0
  • burada taksiye binmeyen insanlar yorum yapiyor haha

1|0
    1|0
  • Otobüse binerim genelde en arka koltuga kurulurum:D
    mis :D

1|0
    0|0