Çocuklara şiddet uygulayan insanlara sizce nasıl bir ceza verilmeli?

Bir insan nasıl küçücük minik bir cana şiddet uygular? Anlamiyorum.. nasil bir piskoloji bu.. minik bir çocuğa nasıl şiddet uygulanir ki.. uvey olmasi ona şiddet uygulamanıza sebep olabilir mi...çocuklara şiddet uygulayan insanlara sizce nasıl bir ceza verilmeli?

Güncellemeler:
yok boyle bir şey yani.. bence kadiinin kafasını koparmalı..

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kazığa oturtmak geciyor icimden hemde yağsız kazığa

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Dun gece gordum o kamera goruntusunu, ben ki ISID'in yaptiklarini elinde kofte ekmekle izleyen adamim, kandan, vahsetten pek etkilenmem, benim bile kanim cekildi parmaklarim uyustu.

Kadin ruh hastasi, eminim ki o cocuklarin kendisinin gucu karsisindaki caresizliginden ve onlara aci cektirmekten zevk aliyor, baska hicbirsey aciklayamaz bunu, cocuktan nefret bile etsen oyle metodik iskence yapamazsin.

Kadinin yaptigi sey siddet uygulamak degil, sistemli bicimde iskence yapmak. Ki makata cisim sokmak bile var yaptiklarinin arasinda. Hem fiziksel hem cinsel iskence uygulamis cocuklara.

Valla adami da kendini kaybedip kadini oldurup cocuklari hem anasiz hem babasiz birakmadigi icin takdir mi etsem, yoksa oyle bir '.. orospuya''' cocuk emanet ettigi icin suc mu bulsam bilemedim.

2|0
    0|0
    • Gorüntü olmasa inanmazdım bir insanin boyle bisey yaptiğina yapabilecegine... birkac saniye izledim sadece kapattim.. dayanamadım çocugun cılıklarına...

• Bence onların cezası en az 50 yıl olmalı

1|0
    0|0
  • Ceza verilmemeli.

0|0
    3|0
  • ısatıp ıslatıp kırbaçlanmalılar ki şiddetin ne olduğunu anlasınlar

1|0
    0|0
  • Aynı şekilde şiddet uygulanmalı hatta ölüm

1|0
    0|0
  • Idami kaldirdilar bos yere

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Annelere ve de hic anne olamayan evlat hasreti cekenlere verilsin o caniler.. ölüm kurtulus olur o lesler icin..

1|0
    0|0
  • Çocuklar ve hayvanlar yaşlı ve muhtaç kişilere ngelli ve derdini anlatamıyan kişilere yapılan eziywtler hepsinden utanç duyuyorum bunun sebebini arastırıp kökten tedavi etmek gerek her can saygıyı hakeder

1|0
    0|0
    • Valla bilmem. Gece Eksi Sozlukte tartismasi dondu bunun. Bu tip olaylarin munferit olmadigini, ic anadoludan itibaren Turkiye'de cok da seyrek yasanmadigini falan iddia edenler vardi.

Arastirmalar da aile ici cinsel istismarda basi ceken ulkelerde oldugumuzu soyluyor adam olur mu bu toplum bilemem.

• Cezaya değil psikiyatrik tedaviye ihtiyaçları var. Rehabilitasyon merkezleri bunlar için var ama Türkiye'de sadece madde bağımlıları veya down sendromu vs. olan insanlar için kullanılıyor. Bu yüzden bütün manyaklar dışarda.

1|0
    0|0
  • Evet verilmeli onların ne suçu varki.

1|0
    0|0
  • Normal olan bir insan bunu asla yapamaz zaten.. Hasta olan bir insanda detavi ettirilmeli. Tedaviden sonra o şiddet görüntülerini izletilmeli ve sonra cezasını çekmeli..

1|0
    0|0
Yükleniyor...