Odtü'de yaşanan namaz kılan öğrencilere uygulanan şiddet hakkında ne düşünüyorsunuz, objektif ve tarafsız olmak önemli?

Odtü'de yaşanan namaz kılan öğrencilere uygulanan şiddet hakkında ne düşünüyorsunuz, objektif ve tarafsız olmak önemli?

dün haberlerde izledim ve kısca anlatmak istiyorum olayı, sonra görüşlerinizi merak ediyorum, mescid var odtüde 8 kişilik, ve mescid yapılması için dilekçe veriliyor rektörlüğe ve inşşat başlıyor sonra, inşaat duruduluyor ve "Mutabakata varılana kadar inşaat durudulmuştur" diye bir yazı asılıyor, orada yazılan Mutabakatın ne olduğu ise solcu öğrenciler ile namaz kılanların mutabakat sağlanması isteniyor böyle
sonra mescide sığmayan öğrenciler üniversitenin bahçesinde namaz kılıyorlar ve pkklı solcu öğrenciler bu arkdaşlara saldırıyor buyrun söz sizde
hani solcular özgürlükçü idi, solcular hak adalet ten yana idi saygılı idiler

Güncellemeler:
buda vide linki
www.kanalahaber.com/.../

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Sacı solcu mu kaldı artık ! adam pkk lı ztn şiddet uygulamaya alışık camileri yakanlar solcu olmaz terörist olabilir ancak herkesin görüşüne saygı duymak gerekir Bu insanlık dramı solculuksa sadece bir görüştür solcular yapıyor diyip milleti yeterince böldüler zaten namaz kılsan da kılmasan da namaz kılan birine bunu yapamazsın bu terördür

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Şiddetin her türlüsüne karşıyız. Ayrıca şahsen bir Müslüman olarak her türlü inanca ve ibadete saygım sonsuz lakin bu bahsettiğiniz yaşanılanlar ve ibadet etmek isteyenlere yaşatılanlar hoşgörü sınırları içerisinde değil, kabül edilir bir yanı da yoktur. İnancı ideolojisi ne olursa olsun şiddet doğuran, zarar veren, huzur ve disiplin bozanlar tespit edilip kanunen yargılanmalılardır. Kimse kimsenin inancına ibadetine karışamaz. Toplum kuralları vardır ve bu kurallara uymayıp üstüne üstlük bu yapıya zarar verenler de hem cealandırılmalı hem de rehabilite edilmelidir. Allah c. c onları kahr-ı perişan etsin.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Çok üzüldüm kanks.

0|2
    0|0
  • Kardeşlerim için gay travestiler için canlarını tehlikeye atarlar , ateşe verirler. Ama namaz kılanları darp ederler. Üniversite değil terör yuvası kuklalar..

0|1
    0|1
    • Kardeşlerim bunlar gay travestiler için canlarını tehlikeye atarlar , ateşe verirler. Ama namaz kılanları darp ederler. Üniversite değil terör yuvası kuklalar..

• eyvallah dostum

• Her bokda özgürlükçüler ama konu dinimiz İslamiyet olunca nedense baş yobaz onlar oluyor

0|2
    0|1
    • bence bunlar tamamen bir oyun biri düğmeye bastı ve ülkede iç çavaş çıksın istiyor, istiyorki müslümanlar sokağa dökülsün yaksın yıksın ama olmyacak allahın izni huzurumuzu bozamayacaklar

• Gercekte olanlar bu.

Bir grup Müslüman ISID icin propaganda yapiyor, bir güzel dayak yiyiyorlar sonra Namaz kilan ögrencilere saldiriyorlar diye yalan uyduruyorlar.

Birkac sene önce ODTÜ'den Ceemet yurduna reklam yapan fetocularda kovulmustu.
    Arkasindan bu olay hakkindada "Basörtülülere saldirdilar" diye yalan uydurdular.

1|0
    0|0
Yükleniyor...