Noldu bizim aile yapımıza? Yazık be?

Noldu bizim aile yapımıza? Yazık be.!?

Ölen anneannesi ile böyle saçma bir selfie çekip üstüne bir de fotoğrafta gülerek poz veren bu duygularından arınmış hanım kız beni derin düşüncelere soktu. Nasıl bir vurdumduymazlık bu aklım almıyor? Neden böyle olduk, acımızı göstermeden yaşayamıyoruz?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ajsjshaha ulke olarak nereye gidiyoruz halket belli değil . Bıde acımcekıyomus kanks

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Ölü olduğundan emin misin?

1|0
    0|0
  • Şaşkınım!
    Fakat bu vurdumduymazlık değil. Böyle bir durumda gülen, rahmetli merhumeye o şekilde davranan insanın ciddi anlamda psikolojik sorunları var demektir. Normal değil.. :(

1|0
    0|0
  • Bu fotoğraflar çekildiğinde o babaanne ve dedeler Henüz ölmemiş oluyor. Yaşadığı bir anda görüntü o muhtemelen.

1|1
    0|0
  • Beyinlerini si... Onlarin

1|0
    0|0
  • Valla ben erkeklerdense kızların daha çok aklını kaçırdığını düşünüyorum nur. hatunlar resmen delirdi şuna bak yaa canım.

1|1
    0|0
  • bunu yapan insan olamaz , insalık ders almamış mahlukatlar var aramızda sosyal medya televizyon basın geçnçleriş bu hale soktu

1|0
    0|0
  • Siradan dikkat cekmek istiyen sivilceli ergen kizimiz. ileride ayibiyla utanmasi umidiyle goruwk uzere

1|0
    0|0
  • Beyinsizlik orani gitgide artiyor toplumda, bunlar daha hicbir sey.

1|0
    0|0
  • Kadinlar azdi başimiza daş yağacak köyumuzu boh goturecek

1|0
    0|0
  • İyi de yaşlı kadın bu fotoğrafta ölü değil ki.
    Paylaşması doğru falan demiyorum ama yaşayan bir insanla fotoğraf çekilmek de gayet mantıklı...

0|0
    0|0
    • Kız kendi yazmış aşk acınızı yerin benim Ananem vefat etti diye. Yaşıyorda öyle yazdıysa bilemiyorum tabiki ama öyle bir durumda bile Şu hareketi yapması ne kadar tuhaf

• Tehlikeli insan tipi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tobe Yarabbi tobestafurullah insanlar iyice çığrından çıkıyor

1|1
    0|0
  • Diyecek kelime yok

1|1
    0|0
Yükleniyor...