Polis eşi olmanın zorlukları?

Polis eşlerinin aile hayatı. Eksileri artıları neler. Cok sinirli olduklarını hatta bazılarının çocuklarına bile sert davrandigini duydum. Not. Sakın polis memurlarına hakaret içeren bir sey yazmayın.

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• 9 senedir psikolojik danışmanım ve hayatımda sağlıklı asker polis ailesi görmedim. mantık olarak açıklamak gerekirse bu insanlar extreme hayatlarla olaylarla uğraştıkları için ruhsal dengeleri bozuluyor ve maalesef eşlerinden daha çok sevdikleri silahlarından ayrılmamak adına ruhsal tedaviye karşı çıkıyorlar. böyle olunca da sıkıntılar eş ve çocuklara yansıyor. her zaman söylediğim bişey vardır. bu ülkede ya ruhsal sağlık yatırımının en büüyük payını asker ve polislere yapacaksın ya da osmanlıdaki gibi bu mesleği yapanları evlendirmeyeceksin. gerçekten de toplum için büyük bir tehlike olarak görüyorum.

1|0
    0|0
    • Cok teşekkür edrim :) peki eşlerine ya da çocuklarına şiddet uyguladiklarini veya tehdit ettiklerini duyuyorum böyle olaylarla karşılastiniz mi

• ruhsal anlamda sağlıklı olmayan bireylerden her hareket beklenir ki şiddet ve cinsellik bizim ilkel yönümüz. elbette denk geldim. hatta uygulamayan daha az diyebilirim

Erkekler Ne Diyor 7

• Kimisi elin pkklısıyla uğraşıyor. Kimisi de yol vermedi diye, gıcık oldu diye adam dövmekten yoruluyor, tek tip değil ki polisler?

1|0
    0|0
  • bence tamamen elindekilerle yetinme meselesidir. kanaat ve şükür etmek lazım ya lağım işleri ile uğraşan ya da doktor eşi olsa ne yapardı?

1|0
    0|0
  • Anlatılmaz ki.

1|0
    0|0
    • Neden ☺

• Her türlü şeyle uğraşıyorlar.
      Bir iki tane değil yani.
      İster istemez onlarında psikolojisi etkileniyor zordur yani.

• sabılı olmaları lazım ve soğuk kanlı

1|0
    0|0
  • saçma en zorluğu sosyal aktivite zorluğu asabilik her koşulda her ailede vardır.

1|0
    0|0
  • her işin iyi kötü güzel kötü tarafları war.. önemli olan orta yolu bulabilmek.

1|0
    0|0
  • benim manita polis:) çok sert bir hatun polis gereçleriylede iyi fantazi yapılıo he:D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Benim sevgilim polis gayet sakin anlayışlı dürüst ve saygılı biri sakın söylenenleri dinleme yani demem o'ki sağdan soldan duyduklarınıza inanmayın inan bende eskiden çok şey duydum çok şükür duyduklarım doğru değildi şimdi çok mutlu ve huzurluyum

iyiki karşıma çıkmış iyiki bu güzel insanı tanımışım

5|0
    0|0
    • Allah mutlulugunuzu daim etsin :)

• Teşekkürler :)

Yükleniyor...